alexa

banner912

banner995

banner766

banner994

Fashion Eskişehir yarışmacılarından ziyaret turu

Fashion Eskişehir Moda Tasarım Yarışması kapsamında üretimini Eskişehir'de yapacak olan yarışmacılar ETO Başkanı Metin Güler'i, ESTÜ Rektörü Döğeroğlu'nu, Eskişehir Teknik Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü'nü ve atölyeleri ziyaret etti.

Gündem 29.11.2021, 15:18 29.11.2021, 15:21 ABONE OL: google news
Fashion Eskişehir yarışmacılarından ziyaret turu

Fashion Eskişehir Moda Tasarım Yarışması kapsamında finale kalmayı başaran ve tasarımlarını şehrimizdeki atölyelerde üretecek olan yarışmacılar bir dizi ziyarette bulundu. Yarışmacılar bu kapsamdaki ilk ziyaretini Eskişehir Ticaret Odası'na (ETO) gerçekleştirdi.

Finale kalma başarısı gösteren yarışmacıları tebrik eden ETO Başkanı Metin Güler, Fashion Eskişehir Moda Tasarım Yarışması'nı gelinlik ve kadın kıyafeti üretimi yapan firmalara tasarım kültürü kazandırmak amacıyla düzenlediklerini kaydetti. Güler, yarışma sayesinde hem sektöre hem de genç tasarımcılara katkı sağlamayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Yarışmacılar ESTÜ Rektörü Döğeroğlu'na konuk oldular

Fashion Eskişehir yarışmacılarının ikinci ziyaret durağı ise Eskişehir Teknik Üniversitesi (ESTÜ) oldu. ESTÜ ziyaretinde yarışmacılara Fashion Eskişehir Koordinatörü ve ETO Meclis Üyesi Kerem Can Apaydın da eşlik etti. Fashion Eskişehir finalistlerini ağırlayan yarışmanın düzenlenmesine katkı sağlamaktan memnuniyet duyduklarını belirten ESTÜ Rektörü Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, finale kalan yarışmacılara başarılar diledi. Yarışmacılar ziyaretlerin ardından tasarımlarını gerçeğe dönüştürecekleri atölyeleri incelemek üzere Eskişehir Teknik Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü'ne konuk oldu.

Kaynak: eskisehirekspres.net

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 26 Ocak 2022
İmsak 06:40
Güneş 08:07
Öğle 13:14
İkindi 15:49
Akşam 18:12
Yatsı 19:34

Gelişmelerden Haberdar Olun

@