GÜNDOĞDU PROJESİ MECLİSTEN GEÇTİ

Eskişehir Büyükşehir Belediye Meclisi Aydın Ünlüce başkanlığında toplandı. Toplantıda Gündoğdu 1 ve 2 Kentsel Dönüşüm ve Gelişim proje alanına ilişkin imar planları oy birliğiyle kabul edildi.

GÜNDOĞDU PROJESİ MECLİSTEN GEÇTİ

Büyükşehir Belediye Meclisi'nin 31 Mart yerel seçimleri öncesi son toplantısı gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in şehir dışında olması nedeniyle toplantı Aydın Ünlüce başkanlığında yapıldı. Gündem öncesi söz alan AK Parti Meclis Üyesi Mustafa Birsen, demokrasilerin en önemli ayağının muhalefet olduğunu belirterek, “Burada istenmeyen olaylar yaşansa da meclis tutanaklarına baktığım zaman çoğu yüzde 95 ittifak kararı ile geçmiştir. Şehrimize hizmet ettiğimizi düşünüyorum.  Bu çalışmaların içerisinde AK Parti olarak hem diğer meclis üyesi arkadaşlarımızın hem belediye çalışanlarımızın katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki dönemin şehrimize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz” diye konuştu. 

Toplantıda gündem maddeleri oy birliğiyle geçti. Gündoğdu 1 ve 2 Kentsel Dönüşüm ve Gelişim proje alanına ilişkin 1/5000 ve 1/1000’lik imar planları da oy birliğiyle kabul edildi. İlgili madde ile ilgili bilgi veren Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Gündoğdu 3. etap projesinin daha önce kabul edildiğini ifade etti. 

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner506

banner500

banner498

banner499