KOM Haberleri

KOM haberleri ve güncel KOM gelişmeleri, KOM ile ilgili tüm video, KOM fotoğrafları ve KOM haberleri Eskişehir Haber, Son Dakika Eskişehir Haberleri - Eskişehir Ekspres sitemizde


Kütahya

Kütahya’da, eş zamanlı olarak planlanan operasyonda 2 kişi gözaltına alındı.

Afyon

Afyonkarahisar’ın durdurulan bir araçta yapılan aramada, kaçak telefon, elektronik sigara, telefon aksesuarı ve kol saati ele geçirildi.

Kütahya

Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından vatandaşlar tefecilere karşı uyarıldı.

Bilecik

Bilecik'te yapılan operasyonda çeşitli tütün ve tütün mamulleri ele geçirildi.

Kütahya

Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekipleri tarafından durdurulan şüpheli araçta ve şahsın üst...

Asayiş

Eskişehir merkezli 5 ilde düzenlenen “Kafes-18 Operasyonu” sonucunda adliyeye sevk edilen şüphelilerden 13’ü tutuklandı.

Asayiş

Eskişehir merkezli olarak 5 ilde 300 polisin katılımıyla eş zamanlı düzenlenen ‘Kafes-18 Operasyonu’ ile çok sayıda suça karıştığı tespit edilen...

Asayiş

Eskişehir’de kaçak yollardan elde ettiği 500 adet elektronik sigarayı satmak isteyen şahsa, jandarma ekiplerince operasyon düzenlendi.

Bilecik

Bilecik İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Müdürlüğü ekiplerince yapılan operasyonda çok sayıda kaçak parfüm ele geçirildi.

Asayiş

Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, kaçak yollardan temin ettikleri silah ve tüfeği satmak isteyen 2 kişiyi operasyonla yakaladı.