Eskişehir nüfusunun yüzde 96’sının CHP’li belediyeler tarafından yönetildiğine dikkat çeken Yalaz, “Ne mutlu bize ki hem siz değerli  “Türkiye’nin aydınlık yüzü, Türkiye’yi kırmızıya boyayan hepimizin gurur duyduğu ve kampanya sürecinde hem varlığıyla hem katkılarıyla bize her daim güç veren Sayın genel başkanımızı şehrimizde ve baba ocağımızda ağırlamaktan mutluluk ve onur duyuyoruz. Bugün Eskişehir nüfusunun yüzde 96’sı CHP’li belediyeler tarafından yönetiliyor. Ne mutlu bize ki hem siz değerli Eskişehirlilere hem de her daim bize güvenen, hep yanımızda olan Sayın genel başkanımıza mahcup olmadık” dedi. 

Çakırözer: Tasarruf Paketi atanamayan milyonları, halkçı belediyeleri vurdu Çakırözer: Tasarruf Paketi atanamayan milyonları, halkçı belediyeleri vurdu

Çalışacağız ve kazanacağız

Yalaz iktidara yürüdüklerini ifade ederek, “İnanıyoruz ve biliyoruz ki bu coşku bizi iktidara götürecek. İktidar yolunda nasıl yapmamız gerektiğini, ne şekilde çalışmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. Burada Sayın genel başkanımıza söz veriyoruz, iktidar yolunda durmadan, yorulmadan, gece gündüz demeden, kar-kış, yağmur-çamur demeden tereddüte kapılmadan çalışacağız. Ve bu çalışmaların sonunda iktidar olacağımızdan en ufak bir şüphemiz yok. Çok çalışacağız, durmadan çalışacağız ve kazanacağız”