2006 yılında kurulan ve firmalar arasında tercih yapılmadan tüm firmaları bünyesinde barındıran CRC Kurumsal “Ortak Satın Alma” konusunda yaptığı çalışmalarla bilinmektedir. Günümüzde yemek firmalarının çoğuyla anlaşıp hepsini tek bir çatı altında toplama fikriyle tanınan CRC, 2016 yılı itibariyle günlük 120 binden fazla kişiye yemek tedarik etmekte ve bu rakam gün geçtikçe daha da artmaktadır. CRC kurumsal tarafından verilen hizmetlerinin tamamı hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen müşteriler kurumun kendi internet sitesinde bulunan telefonu arayabilir ve kendilerinden daha fazla bilgi alabilirler. Aramak istemeyen müşteriler için ise bir tanıtım videosu mevcut isteyen de oralardan izleyebilir ve CRC Kurumsal hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirler. “Ortak Satın Alma” fikrinin yemekle beraber ortaya çıkmasının ardından CRC Kurumsal, ortak satın alma konusunun aslında müşteri için ne kadar avantajlı olduğunun da altını çiziyor

CRC Hangi Firmalarla İş Birliği Yapar?

Birçok yemek firmasıyla anlaşmalı olan CRC Kurumsal gün geçtikçe anlaşmalı olduğu firmaları artırmakta. Ayrıca bünyesine en iyi catering firmaları arasında yer alan firmaları katmaya devam etmektedir.  Personel yemekler için de hizmet veren CRC Kurumsalın günümüzde içme suyu, araç kiralama, toptan gıda işinde olan birçok firma ile iş birliği içinde olduğu bilinmektedir. Uzman ekibiyle beraber profesyonellikle sunduğu hizmetlerde kaliteyi en üst seviyede tutan CRC Kurumsal anlaştığı firmalarla kalitesine günden güne değer katmaktadır.

Ortak Satın Almanın Müşteriye Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

“Ortak Satın Alma” hakkında kısaca bahsetmek gerekirse birden fazla firmanın ürünlerini tek bir çatı altında toplayıp toptan şekilde satma eylemidir. Bu satın almanın yemek firmaları için bütçe açısından büyük bir avantaj sağladığı ve karlarını artırdığı belirtilmektedir. Müşteriye sağladığı avantajların arasında başlıca kalite sürekliliği, bütçe konusunda avantaj, fiyatların sabit tutulması, üretilen ürünlerin kalitesinin sürekliliği, denetlemenin daha kolay olması, sipariş takibinin kolay olması gibi birçok nedenin müşteriye sağladığı avantajlar arasında yer aldığı belirtilmekle beraber müşterinin hepsinin takibini tek bir çatı altında toplaması da avantajlar arasında yer alıyor.