Başkan Kurt’un ilk adresi Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi oldu. Başkan Kurt burada Şube Başkanı Nezihe Hanecioğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi’nin ardından Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi’ne giden Başkan Kurt burada Şube Başkanı Ahmet Şakar ve yönetim kurulu üyeleriyle buluştu. 

Başkan Kurt’un bir sonraki adresi ise İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi oldu. Başkan Kurt, burada Şube Başkanı Orkun Kılıç, yönetim kurulu üyeleri ve TMMOB Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu (İKK) Sekreteri Yahya Kaya ile bir araya geldi. Ardından Mimarlar Odası Eskişehir Şubesi’ne giden Başkan Kurt, burada Şube Başkanı Sibel Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri ile buluştu. Başkan Kurt’un son adresi ise Jeoloji Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi oldu. Başkan Kurt, burada Şube Başkanı Celal Erayık ve yönetim kurulu üyeleri ile görüştü. 

Eskişehir yine gündemde! İstanbul ve Ankara’yı da solladı Eskişehir yine gündemde! İstanbul ve Ankara’yı da solladı

“Yeni dönemde katılımcılığı daha da geliştireceğiz”

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde, şube başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin istek ve taleplerini dinleyen Başkan Kurt, şube başkanları ve yönetim kurulu üyelerine ev sahiplikleri ve ilgileri için teşekkür etti. Yeni dönemde Odunpazarı Belediyesi’nde katılımcı yönetim anlayışını daha da geliştireceklerini kaydeden Başkan Kurt, bu konuda şube başkanları ve yönetim kurulu üyelerinden destek istedi. Türkiye’nin iyi yönetilemediğini vurgulayan Başkan Kurt, 31 Mart Yerel Seçimlerinin iktidarı uyarmak adına önemli olduğunu kaydetti. Başkan Kurt, Odunpazarı’nda kendisi, Tepebaşı’nda Ahmet Ataç, Büyükşehir’de de Ayşe Ünlüce için şube başkanları yönetim kurulu ve üyelerinden destek istedi.