31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçiminin ardından 3’üncü kez Odunpazarı Belediye Başkanı seçilen Kazım Kurt, makamında misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Başkan Kurt’u son olarak Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Başkanı Metin Güler, Yönetim Kurulu Üyeleri ve ETO Meclis Başkanı Halil İbrahim Ara ziyaret etti. Başkan Kurt ve Güler, ekonomiden seçim sonuçlarına kadar birçok konuda sohbet etti. 

Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli’den 19 Mayıs mesajı Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli’den 19 Mayıs mesajı

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçiminin ardından yeniden Odunpazarı Belediye Başkanı seçilen Başkan Kurt’u tebrik eden Metin Güler, yeni dönemin de hayırlı olmasını diledi. Güler, Başkan Kurt’a başarılarının devamını diledi. Eskişehir’i ilgilendiren tüm konularda şehirdeki kurum ve kuruluşların belediyelerle istişare halinde olması gerektiğini belirten Güler, Odunpazarı Belediyesi ile bütüncül, katılımcı bir anlayışla ve ortak akılla hareket edeceklerini dile getirdi.  

ETO Başkanı Metin Güler ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, ziyaret ve iyi dilekleri için Güler ve arkadaşlarına teşekkür etti. Yeni dönemde katılımcı yönetim anlayışını daha da geliştireceklerini kaydeden Başkan Kurt, Eskişehir ve Odunpazarı için şehirdeki tüm kurum ve kuruluşlarla iş birliği yapmak istediklerini dile getirdi.