Avrupa ülkelerin önde gelen kozmetik, spa-wellness firmalarından ülkemize tedarik ettikleri ürünlerle isminden söz ettiren Cansu Kozmetik, hizmet vermeye 1998 yılında başlamıştır. Önde gelen firmaların estetik, spa gibi medikal ürünlerin ithalatını yapan ve bununla kalmayıp bu ürünlerin satışını ve teknik servis hizmetini de üstlenen Cansu Kozmetik günümüz Spa-Wellness sektöründe isminden hayli söz ettiriyor. 

Sunduğu hizmetlerin yanı sıra tedarik ettikleri masaj sedyesi, el ayak bakım ürünleri ve spa wellness ürün çeşitlerinin kalite açısından en iyi olmasını hedefliyor. Müşterilerin isteklerini karşılıksız bırakmayan Cansu Kozmetik hedefleri arasında ileri teknoloji ürünler sunmak ve bunları üstün hizmet kalitesinde değerli müşterilerine sunarak müşteri memnuniyetini el üstünde tutmak, sektörden gelen kural ve uygulama değişikliklerini titizlikle takip edip o değişiklikleri uygulamak da yer alıyor.

Cansu Kozmetik Tarafından Sunulan Hizmetler Nelerdir?

1998’den bu yana hizmet vermekte olan Cansu Kozmetik, hizmetlerindeki çeşitliliği gittikçe artırmış durumdadır. İstediğiniz ürünlerin siparişinin yanı sıra işletme sahiplerine oluşturabilecekleri spa ve masaj merkezi için proje danışmanlık hizmeti de vardır. İşyeri sahipleri kendi işyerlerinde spa-wellness veya masaj merkezi oluşturmak istiyorsa Cansu Kozmetik proje danışmanlık merkeziyle görüşüp kendi hayallerindeki spa merkezini inşa edebilirler. Görüşme sırasındaki nezaket, profesyonellik ve üstün hizmet kalitesiyle misyonundan şaşmayan Cansu Kozmetik, müşterilerini evlerine mutsuz göndermemekte kararlı görünüyor.

Cansu Kozmetik Tarafından Temin Edilebilen Ürünler Nelerdir?

Cansu Kozmetik ürünlerinin kalite bakımından son derece kaliteli olmasının yanı sıra ürün çeşitliliği de çok fazladır. Masaj sedyeleri, , cilt bakım ve medikal koltuklar, masaj yatakları, dinlenme yatakları, etajerler, cilt bakım cihazları, bölgesel zayıflama cihazları ve daha çok fazlasını bünyesinde barındıran Cansu Kozmetik gün geçtikçe ürün çeşitliliğini artırmaya ve kalitesinden ödün vermemeye devam ediyor. Kendi güzellik salonunu açmak isteyen veya kendi spa merkezlerini kurmak isteyen işyeri sahiplerinin aradıkları ürünlerin son sınıf kaliteli olanını bulabilmeleri ve hayallerindeki projeyi hayata geçirebilmeleri, spa merkezi sahibi olabilmeleri imkanını onlara tanıyan Cansu Kozmetik ürünlerinde genişlemeye gitmeyi ve kaliteden ödün vermemeyi sürdürmeyi hedefliyor.