banner493

AK Partili ve CHP'li yöneticiler bir araya geldi

Kütahya'da 'Kadına Şiddete Karşı Mücadele ve Dayanışma Günü' nedeniyle düzenlenen etkinlik, AK Parti ve CHP'li yöneticileri bir araya getirdi.

AK Partili ve CHP'li yöneticiler bir araya geldi

AK Parti tarafından düzenlenen yürüyüş ve basın açıklamasına, AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Esra Zeytin Sürücüoğlu ve partililer katıldı. 

Sürücüoğlu, "AK kadınlar olarak, kadına yönelik şiddetin bir insan hakkı ihlali olduğunu dün olduğu gibi bugün de dile getirmekten vazgeçmiyor, ekonomik ya da kültürel hiçbir gerekçenin ardına sığınılmasına müsaade etmeden kadına yönelik her türlü şiddete karşı turuncu çizgimizi çekiyoruz" dedi. 

Sürücüoğlu, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada, insan haklarının, kadınlar, çocuklar, anneler ve babalar başta olmak üzere herkes için önce ailede başladığını belirtti. 

Basın açıklamasının ardından Sevgi Yolu üzerinde yürüyüşe geçen AK Partililer, CHP Kütahya İl Başkanı Makbul Sarı, CHP Kütahya İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Gülseven ve parti üyeleriyle karşılaştılar. Burada bir birine kurdele hediye eden partililer, daha sonra pankartları birlikte tutup fotoğraf çektirdiler. 

Partilerin birbirlerine yönelik jestleri takdirle karşılandı. 

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2018, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner483

banner486

banner487

banner490

banner491

banner492

banner485

banner484

banner488

banner489