CRC Kurumsalın Ar-Ge Bölümünde 2 yıl boyunca planlandıktan sonra hizmet sektörüne giriş yapan Gurmepack, kendilerine has bir paket yemek üreticisidir. Getirilen yemeklerin soğumadan teslim edilebilmesiyle yemek sektöründe fark oluşturan GurmePack, kusursuz hizmet ve ürün kalitesine verilen değeri kendi misyonu olarak belirlemiş ve yemek sektöründeki basamakları emin adımlarla çıkmaya devam etmektedir. Askıda yemek uygulamasını da hayata geçirmiş olan Gurmepack böylece ihtiyaç sahiplerinin de yemek ihtiyaçlarını karşılamalarına yardım etmektedir. Ofis yemek paketi ile de gündeme gelen firma bir işyerinde bulunan çalışanlar için toplu bir yemek servisinde de bulunmaktadır.

Gurmepack Tarafından Sağlanan Hizmetler Nelerdir?

Yemek dağıtım işinde lider firmalardan birisi olan Gurmepack için sadece yemek dağıtma hizmeti yapıyor demek yeterli değildir. Hazırlanan yemeğin üretimi, paketlenmesi, denetlenmesi gibi hizmetlere de sahip olan Gurmepack’ten sipariş vermek isteyen müşterilerin yapması gereken şeylerden bir tanesi istenen paketi seçmektir. İstediğiniz paketten sayı vererek siparişi verebilir vesıcacık yemeğe erişim sağlayabilirsiniz. Vejetaryen bireyler için sebze ağırlıklı yemekler veya diyette olanlar için diyet yemek servisi de bulunmaktadır.

Gurmepack Askıda Yemek Uygulaması Nedir?

Zor zamanlar geçiren ve istediği yemeğe anında erişim sağlayamayan ihtiyaç sahiplerine olan sessizliğe artık dur diyen Gurmepack askıda yemek uygulamasını da hayata geçirdi. Askıda yemek uygulamasına katılım sağlamak için firma internet sitesinde bulunan askıda yemek uygulaması bölümüne girerek sadece 28TL’ye ihtiyaç sahibi birisinin bir öğünlük yemek ihtiyacını karşılayabilir ve zor zamanlar geçiren insanların zorluklarını bir nebze de olsa hafifletebilirsiniz. 

Diyet Yemek Servisi Nedir?

Sahip oldukları kilolardan memnun olmayan ve bu kiloları eritmek isteyen bireyler için diyet olmazsa olmaz bir yöntemdir. Gurmepack diyete giren insanların da sesini duyuyor ve diyet yemek servisi adını verdiği bir servisle müşterilerinin karşısına çıkıyor. Fit bir vücuda sahip olmak isteyen müşteriler için çıkan diyet yemek servisinde lezzetli ve çeşitli yemeklerin servis edilmesinin yanı sıra aynı zamanda gluten ve şekerden de olabildiğince kaçınılarak daha sağlıklı bir öğün servis ediliyor.

Gurmepack Organizasyonları Nelerdir?

Sadece ofis yemek paketine sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda büyük organizasyonlarda da yer alan Gurmepack düğün, lansman, catering veya açılış gibi organizasyonlarda da hazırlanan kaliteli yemekleri servis ediyor ve birçok insan için önemli olan günlerde lezzetli yemeklerle doymasını sağlıyor.