Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e yönelik ziyaretler devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Büyükerşen, Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı makamında ağırladı.

Hatipoğlu Eskişehirli kadın kanaat önderleriyle buluştu Hatipoğlu Eskişehirli kadın kanaat önderleriyle buluştu

Bilecik Belediyesi’nin gerçekleştirdiği asfaltlama çalışmalarına destekleri dolayısıyla Başkan Büyükerşen’e teşekkür eden Subaşı, “Şehrimizde yaptığımız asfalt serim işinde ekip ve ekipman destekleri ile bütçemizi büyük bir yükten kurtaran duayen başkanımız Yılmaz Büyükerşen ve ekibine Bilecikli hemşehrilerim adına teşekkürlerimizi sunuyorum. Güzel iş birliklerimiz devam edecek” dedi.

Büyükerşen de nazik ziyaret dolayısıyla teşekkür ederek Bilecik’te gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar dolayısıyla Subaşı’nı tebrik etti. Karşılıklı görüş alışverişi ve hediye takdimlerinin ardından ziyaret, çektirilen fotoğrafla tamamlandı.

Melek Mızrak Subaşı sosyal medyada yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

"Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanımız ve duayen siyasetçimiz Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in ev sahipliğinde Kardeş Şehrimiz Tepebaşı Belediye Başkanımız Ahmet Ataç ve Büyükşehir Belediyesi eski Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce ile bir araya geldik, keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Şehrimizde yaptığımız asfalt serim işinde ekip ve ekipman destekleri ile bütçemizi büyük bir yükten kurtaran Yılmaz Başkanımız ve ekibine teşekkürlerimizi sunuyorum. Güzel iş birliklerimiz devam edecek"

Subasi Buyukersen Eskisehir Ekspres