Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı, MYK üyesi Ümran Köksüz, İl Başkanı İsmail Ceyhan, İl Başkan Yardımcısı Nihat Toksavul, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i makamında ziyaret etti.

Memleket Partisi heyetini nezaketle karşılayan Büyükerşen, Eskişehir’in yurt içinde ve yurtdışında beğenilmesi takdir görmesinden memnuniyetini paylaştı.

Köksüz, Büyükerşen’i çalışmalarından, Eskişehir’e kazandırdığı eserlerden ve şehircilik vizyonundan dolayı takdir ettiklerini ifade etti.

Başkan Ataç'tan emeklilerle Ankara çıkarması Başkan Ataç'tan emeklilerle Ankara çıkarması

Ziyarete ilişkin Memleket Partisi Eskişehir İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada "Yılmaz Büyükerşen'e gelecek yerel seçimlerde aday olup olmayacağını merak ettiğimizi belirterek “sizden sonra sizin vizyonunuza sahip birinin Eskişehir’i yönetmesi gerekir” görüşünü ifade ettik. Memleket Partili bir üyemizin, tramvaylarda tekerlekli sandalyeli yolcular ve çocuk pusetleri için ayrılan alanın küçüklüğü nedeniyle ilgili alanın büyütülmesi talebini paylaştı. Büyükerşen, tramvayların inceliğinin özel tasarım olduğunu, mevcut tramvaylarda düzenleme yapılabileceğini ve asıl yeni siparişlerde buna dikkat edilmesini not aldığını belirtti. Ziyaret sonunda Yılmaz Büyükerşen Genel Başkanımıza selamlarını iletti. Ümran Köksüz de Genel Başkanımızın selamlarını paylaştı" denildi.