Eskişehir’de Odunpazarı Belediyesi yıl boyunca Erenköy Mahallesi’nde bulunan Aşevi ve Yıldıztepe Mahallesi Erdal İnönü Halk Merkezi Aşevi Yemek Dağıtım Noktasında her gün iki öğün 3 çeşit sıcak yemeğini ihtiyaç sahibi vatandaşlarla paylaşan Odunpazarı Belediyesi, bu hizmetini Ramazan Ayında da sürdürecek. Belediye, yemek paylaşımının yanı sıra 4 mahallede her gün 4000 kişiye iftar yemeği ikram edecek.  Ayrıca mahallelerde iftar programı düzenleyecek.

Tepebaşı’nda merkezler cıvıl cıvıl! Ata’ya sevgilerini böyle gösterdiler Tepebaşı’nda merkezler cıvıl cıvıl! Ata’ya sevgilerini böyle gösterdiler

Kazım Kurt tarafından sosyal, halkçı ve derman belediyecilik anlayışı ile yönetilen Odunpazarı Belediyesi, her gün Erenköy Mahallesi’nde bulunan Aşevi Binası ve Yıldıztepe Mahallesi Erdal İnönü Halk Merkezi’nde yer alan Aşevi Yemek Dağıtım Noktası ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara sıcak yemek ulaştırıyor. Günde 2 öğünde 3 çeşit sıcak yemek dağıtımı yapan Belediye, bu hizmetini Ramazan Ayında da sürdürecek. Odunpazarı Belediyesi; 71 Evler Mahallesi’nde Kafkas Caddesi ile Hümeyra Sokak kesişimine, Yenidoğan Mahallesi’nde Çamkoru Sokak’ta bulunan Odunpazarı Belediyesi Ana Hizmet Binası karşısına, Büyükdere Mahallesi’nde Sarılar Sokak’a ve Tarihi Odunpazarı Bölgesinde bulunan Hicri Sezen Meydanı’na sabit iftar çadırı kurdu. Bu çadırlarda Ramazan Ayı boyunca her gün 4000 kişiye yemek ikram edilecek. Ayrıca 12 Mart Salı günü 75. Yıl Mahallesi Kapalı Pazar Yeri, 13 Mart Çarşamba günü Emek Mahallesi Kapalı Pazar Yeri, 14 Mart Perşembe günü ise Gündoğdu Mahallesi Kapalı Pazar Yeri’nde İftar Programı düzenlenecek.

Diğer mahallelerde de hava durumuna bağlı olarak iftar programları düzenlenecek. Bu programlar, Odunpazarı Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından ve resmi web sitesinden duyurulacak.