Cilt en değerli giysi olup yazın sıcağından kışın soğuğundan korunması ve elastikiyetini kaybetmemesi için özel bakıma ihtiyaç duyar. Bebek cildi gibi parlak, canlı ve yumuşak bir cilt için özenle hazırlanan cilt bakım ürünleri kullanmak gerekir. Bu ürünlerin satışını yapan site her cilt tipine ve her yaşa özel cilt bakım ürünlerinin satışını yapar.

Cilt Yapısına Uygun Ürünler

Kuru, yağlı ve orta şekilde ayırt edilen ciltlere uygun ürün seçimi yapmak gerekir. Ayrıca bu cilt tipleri dışında daha bir özen gerektiren hassas cilt tipi için antialerjenik ürün kullanmak gerekir. 

Site incelendiğinde bebek ve yaş almış kişiler için hassas cilt tipi uyumlu organik yağlardan elde edilen ürünlere ulaşabilirsiniz. Cilt temizleyici ve ölü derilerden arındırıcı bu ürünler ile cilt gözenekleri sıklaşır. Uzman dermatologlar tarafından hazırlanan ürünler her cilt yapısına uygun olarak hazırlanıyor.

Sitede Yer Alan Ürünler

Sitede hassas cilt tipi baz alınarak hazırlanan ve sağlık bakanlığı onaylı ürünler kaliteli ve güvenceli ürün olarak belgelenmiştir. Ürünler temizleme, tonik, peeling ve serumlardan oluşur. Her ürün içerisinde mineral, vitaminler ve organik yağlar bulunur. Cildinde kızarıklık, akne, leke, çatlaklık ve deri dökülmesi yaşayanlar bu ürünleri tek veya set şeklinde kullanabilir.

Erkek ve bayanların kullanımına uygun olan bu ürünleri kullanarak cilt sağlığınızı koruyabilir. Cildinize bebeksi bir görünüm sağlayabilirsiniz.

https://omegaskinlab.com/collections/hassas-cilt-tipi