alexa

banner912

banner766

Hedefimiz marka bir Beylikova yaratmak

Eskişehir Beylikova ve Köyleri Sosyal, Kültür ve Dayanışma Derneği (Bey-Der) Başkanı Tolga Savaş 2017 yılını değerlendirdi. Yeni göreve geldikleri için bir toparlanma süreci geçirdiklerini ifade eden Savaş “Dernek olarak emekleme dönemimizdi, bundan sonraki yıllarda daha iyi olacağına inanıyorum” dedi.

EE | Özel 25.12.2017, 02:01 25.12.2017, 02:09 ABONE OL: google news
Hedefimiz marka bir Beylikova yaratmak

ÖZEL Ecem Firzeviç | Eskişehir Ekspres

2017 yılı derneğiniz açısından nasıl geçti?

2017 yılı Dernek olarak yeni göreve geldiğimiz için yeni ve genç bir yönetim olduğumuzdan biraz daha kendimizi ifade etmek biraz daha kendimi tanıtmak açısından toparlanma aşamasında geçti. Mevcut üyelerimizi gözden geçirdik, yeni üyeler edindik, sosyal medya hesaplarımızı daha aktif bir şekilde kullanmaya başladık, daha kurumsal bir yapı için bu büromuzu tuttuk. Gençliğin verdiği bir heyecanla, çalışma azmiyle yavaş yavaş da toparlanmaya başladık. başladık. 2017 biraz daha hazırlık aşamasında geçti. Dernek olarak emekleme dönemimizdi. Bundan sonraki yıllarda daha iyi olacağına inanıyorum.

Önümüzdeki süreçte projeleriniz nelerdir?

Biz bu sene tasarladığımız şeylerden bazılarını gerçekleştirdik bazılarını gerçekleştiremedik. Bir gece düzenledik dernek olarak, birlik ve beraberlik dayanışma gecesi. Öğrencilere burs projemiz vardı bunu gerçekleştirdik, yine Beylikova’daki öğrencilere yönelik bir yardım kampanyamız vardı onu gerçekleştirdik. Önümüzdeki dönem yine bir yemeğimiz olacak, yeni üye kayıtlarımız olacak. Yeni üyelere ulaşmaya çalışacağız. Yeni araştırma ve geliştirme (AR-GE) kurulu kurduk. Oradaki arkadaşlarla birlikte projeler üreteceğiz. Bizim hedefimiz marka bir Beylikova ilçesi yaratmak. Bu hedef konusunda ilerleyeceğiz.

Şuan gündemde olan termik santralle ilgili düşünceleriniz nelerdir?

Termik santralle ilgili artılar da konuşuluyor eksiler de. Bununla ilgili hep beraber bir değerlendirme yapıyoruz. Değerlendirdikten sonra büyük ihtimalle bir açıklama yapacağız.

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 07 Mayıs 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:45
Öğle 13:00
İkindi 16:51
Akşam 20:05
Yatsı 21:36

Gelişmelerden Haberdar Olun

@