Prof. Dr. Uğur Bilge “Tüm arkadaşlarımızla, sağlık çalışanlarımızla birlikte Eskişehir’imiz için elimizden gelen gayreti gösterdik, şehrimizi bölgenin ve ülkenin önemli sağlık merkezlerinden biri haline getirdik. Görevimi bunun gönül rahatlığıyla teslim ediyorum. Görevi devrettiğim Dr. Öğretim Üyesi Yaşar Bildirici çok başarılı çalışmalara imza atacağına inanıyor ve kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Eskişehir'de hedefleri ağız ve diş sağlığına erişimi zorlaştıran engelleri kaldırmak Eskişehir'de hedefleri ağız ve diş sağlığına erişimi zorlaştıran engelleri kaldırmak

Dr. Öğretim Üyesi Yaşar Bildirici ise “Şehrimize hizmet etme noktasındaki bu ilk adımda, bizden önce görev yapan Prof. Dr. Uğur Bilge’ye teşekkür ediyor, ondan aldığımız bayrağı daha ileri bir noktaya taşımak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz” dedi.

Bilge daha sonra başkan, başkan yardımcıları ve müdürlüğümüzde çalışan sağlık personelleriyle görüşüp vedalaştıktan sonra, fotoğraf çekimi yapıldı. Çalışanlara iyi dileklerini sunup memnuniyetini dile getirerek müdürlük binasından ayrıldı.