Ranforce nevresim takımı içinde nevresim, yastık kılıfları ve çarşaf bulunan kombine takımlardır. Özel bir kumaş olan ranforce kumaştan üretilmiştir. Ranforce kumaş %100 pamuktan üretilen nefes alabilen yapıda uzun ömürlü bir kumaş türüdür. 

Kullanım şartlarına uygun olarak yıkama, kurulama ve saklama yapılırsa ilk günkü görüntüsünü kaybetmeden uzun yıllar kullanılabilir. Ayrıca %100 pamuktan üretilmiş olmasından dolayı terletmez ve dört mevsim kullanım rahatlığı sunar. Cilt için en uygun kumaş türüdür. Yumuşak olması size daha rahat ve kaliteli uyku deneyimi yaşatır. 

Ranforce Nevresim Takımları Nelerden Oluşur?

Ranforce nevresim takımlarının çift kişilik ve tek kişilik çeşitleri bulunmaktadır. Tek kişilik ranforce nevresim takımı içerisinde bir adet nevresim, bir adet tek kişilik yatağa uyumlu çarşaf ve bir adet yastık kılıfı bulunmaktadır. Çift kişilik nevresim takımları içerisinde ise bir adet nevresim, bir adet çift kişilik yatağa uyumlu çarşaf ve iki adet yastık kılıfı bulunur. 

Ranforce Nevresim Takımları Ölçüleri 

Ranforce nevresim takımları tek kişilik ve çift kişilik takımlar olmak üzere belirlenmiş standart ölçülere sahiptir. Tek kişilik nevresim takımı ölçüleri genel olarak standart nevresimler 160 x 220 cm iken yastıklarda 50x70 cm, çarşaflardaysa 160x240 cm olarak ayarlanmıştır. Çift kişilik nevresim takımları ise çarşaflar 160 x 200 cm, nevresimler 200 x 220 cm ve yastıklar standart 50x70 cm olarak üretilmektedir. Bu ölçüler son derece konforlu bir şekilde uyunmasına da yardımcı oluyor.

Neden Ranforce Nevresim Takımları Seçilmelidir?

Hem sağlığı hem tasarımı bir arada yaşamak isteyenler bunun gerçek olamayacağı düşüncesinde bulurlar kendilerini. Şık tasarımlar, farklı desenler ya da beğendikleri ürünün iyi bir kumaştan yapılamayacağı düşüncesi sarmış durumdadır. Ama günümüz teknolojisi konfor, saflık ve estetiği buluşturan ranforce nevresim takımlarının üretimi ile seçim zorunluluğunu ortadan kaldırmıştır. 

Her insan için sağlık ne kadar gerekli olsa da estetik olmadan ev eşyası almak istemezler.  Çağımız artık olsun ya da olmasın bu diyerek tek düze nevresim takımı seçimleri yapmak zorunda kalıyor. Her gün yenilenen ev tekstili ürünleriyle istekler, hayaller ve ihtiyaçlar ranforce nevresim takımları ile https://www.clasyevi.com/nevresim-takimi karşılanıyor.