Sağlık-Sen Eskişehir Şube Başkanlığı 5 bin 101 üyeye ulaşarak işkolunda tekrar yetkiyi aldı.

Bayramda Eskişehir'i gezecekler dikkat! İşte açık merkezler Bayramda Eskişehir'i gezecekler dikkat! İşte açık merkezler

Sağlık-Sen Eskişehir Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal konuyla ilgili şunları söyledi;

"Bizleri tekrar tekrar yetkiye taşıyan sağlık çalışanlarına canı gönülden teşekkür ediyorum. Pandeminin ağır yükünü fazlasıyla çeken Eskişehir’in sağlığının teminatı kıymetli sağlık çalışanları bu yıl da yetkiyi ehline emanet etti.

İlimizde Sağlık-Sen olarak toplam 5 bin 101 üyeye ulaştık. Diğer sağlık iş kolunda faaliyet gösteren 41 sendikaya uzak ara fark attık. Üyelerimizin destekleri ile yorulmadan, sıkılmadan sağlık çalışanlarımızın sorunları ile ilgilenmeye devam edeceğiz.

Bugüne kadar tüm sorunları Sağlık-Sen olarak biz çözdüysek, bundan sonrada sorunları bizler çözeceğiz. Pandemi sürecinde fazlasıyla yorulan sağlık çalışanlarımızın her daim maddi manevi yanlarında olduk, hep sahada beraber mücadele verdik.

Üyelerimiz ve sağlık çalışanlarımızın moral ve motivasyonlarını yükseltmek adına var gücümüzle mücadele ettik ve daima yanlarında olduk. Yaşadıkları sorunları dile getirdik, çözümler bulduk.

Sağlık çalışanları arasında çalışma barışını bozan söylem ve eylemlere imza atan oluşumlara, gruplara ve STK’lara ve sahada biz artık aynı yöne bakıyoruz diyenlere inat büyümeye devam ediyoruz. Herkese ve her şeye rağmen bizlere inanan, güvenen tüm çalışanlarımıza teşekkürü borç bilirim.

Teşekkürler İl Sağlık Müdürlüğü, teşekkürler Şehir Hastanesi, teşekkürler Yunus Emre Devlet Hastanesi, teşekkürler Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, teşekkürler Aile ve Sosyal Politikalar, teşekkürler Sivrihisar Devlet Hastanesi, teşekkürler Çifteler Devlet Hastanesi, teşekkürler Entegre İlçe Hastaneleri, teşekkürler 112 çalışanları, teşekkürler Osmangazi Üniversitesi. 

Genç ve dinamik teşkilatımızla ilk günkü aşkla 7 gün 24 saat üyelerimizin hizmetindeyiz. 5 bin 101 üyemizin temsilcisi, tüm sağlık çalışanlarının sözcüsüyüz. Sağlık-Sen olarak dünya coğrafyasında emeğin, ekmeğin, alın terinin, onurun, din, dil, mezhep ayrımı gözetmeden mazlumun, mağdurun hakkını savunmaya devam edeceğiz. Bize güç veren değerli üyelerimize, yönetim kurulu üyelerimize ve tüm temsilcilerimize teşekkür ediyorum"