alexa

banner910

banner766

Eskişehir Aile Hekimleri Derneği'nde yeni dönem

Eskişehir Aile Hekimleri Derneği, Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Kongrede Uzm. Dr. Kazım Tırpan başkan seçildi. 13 yıldır faaliyetlerini sürdüren dernek düzenli etkinliklerle Eskişehir Aile Hekimlerini bir araya getirmeye devam ediyor.

Sağlık 28.05.2019, 15:48 ABONE OL: google news
Eskişehir Aile Hekimleri Derneği'nde yeni dönem

2006 yılında Eskişehir’de aile hekimliğine geçilmiş ve akabinde Eskişehir Aile Hekimleri Derneği kurulmuştu. 13 yıldır faaliyetlerini sürdüren dernek düzenli etkinliklerle Eskişehir Aile Hekimlerini bir araya getirmeye devam ediyor. İki yılda bir Mayıs ayında yapılan olağan genel kurul, bu yıl Ramazan Ayına gelince geleneksel iftar yemeği ile birleşti. Eski yönetim kurulundan 4 aile hekimi, yeni bir üyenin katılımı ile yollarına devam edecekler.

Genel kurulda bir önceki dönemin yönetim ve denetleme faaliyet raporları okunarak genel kurul tarafından ibra edildi. İftar yemeğinden sonra kurulların seçilmesi işlemine geçildi.  Dernek Yönetim kurulu üyesi Dr. Esin Erdönmez, genel kurulda yaptığı konuşmada, "Geçen yıllardan daha fazla üyemizin katılımı oldu, bunu özellikle yönetim dönemi içindeki yaptığımız etkinliklere bağlıyorum, İftar yemeklerimiz ve tanışma çaylarımızla hem tanışıyor hem deneyimlerimizi paylaşıyoruz. Eskişehir Aile Hekimleri camiasının bir araya gelmesi bize mutluluk veriyor” diye konuştu. ESAHED yönetim kurulu listesi ise şu isimlerden oluştu: Başkan Uzm. Dr. Kazım Tırpan, Uzm. Dr. Abdullah Çulhacı, Dr. Hikmet Yılmaz, Dr. Zarife Yıldırım, Dr. Esin Erdönmez

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 28 Şubat 2021
İmsak 06:03
Güneş 07:26
Öğle 13:16
İkindi 16:23
Akşam 18:55
Yatsı 20:13

Gelişmelerden Haberdar Olun

@