Geniş iç mekanlarda ve büyük salonlarda tasarruflu ve etkili ısı konforu sunmak için tasarlanan ayaklı klima modellerinin kullanım alanlarını hastaneler, alışveriş merkezleri, havaalanları, okullar, pansiyonlar, eğitim merkezleri, oteller, villalar, spor kompleksleri, restoranlar, plazalar, işyerleri, atölyeler ve kafeler oluşturur. Son derece güçlü bir soğutma sistemine sahip olan FujiPlus ayaklı klima modelleri silindirik klima olarak da adlandırılır. Kompakt, estetik ve ergonomik bir tasarıma sahip olan ve zeminde ve dikey olarak kullanılan ayaklı klima modelleri, silindirik bir görünüme sahiptir. Bulunduğu mekana zarif bir hava katan bu klimalar yüksek BTU’lu klimalar olup küçük alanlarda kullanılması uygun değildir. Kalabalıkların bulunduğu yerlerde havayı sürekli olarak sirküle eden ve tazeleyen ayaklı klima çeşitleri, hareketli kalabalığın neden olduğu tozu ve partikülleri de filtresinde tutarak soluduğunuz havayı temizler.

Ofis ve İşyerlerinde En İdeal Isı Konforunu Sağlayan Silindirik Klima

Silindirik klimalar ya da diğer adıyla ayaklı klima modelleri 24.000 BTU kapasiteyle üretilmiştir. Tam DC Inverter kompresörü ile gücüne güç katan ayaklı klima modelleri, ortamın değişen koşullarına göre hızını ve soğutucu akışını ayarlar ve bu sayede hem enerji tasarrufu hem de klimadan en yüksek iklimlendirme veriminin alınmasını sağlar. Silindirik klimalardaki DC inverter kompresörü, elektronik genleşme vanası ve iç/dış DC fan motoru sessiz ve enerji verimliliği yüksek bir kullanım deneyimine imkan tanır. Ayaklı klima modelleri, ayarlanabilir hava kanatçıkları ve optimize edilmiş hava kanalı tasarımı sayesinde 4 boyutlu, uzun mesafeli ve geniş açılı hava akımı oluşturarak odanın her bir köşesinde hava sirkülasyonu sağlar. Ayaklı klima modelleri, çapraz akış fanının yardımıyla 20 metreye kadar ulaşan hava akımı sayesinde homojen iklimlendirme çözümü sunar. Turbo Soğutma işlevi ile 30 saniye gibi kısa bir zamanda hızlı soğutma, 60 saniyede güçlü ısıtma yapan ayaklı klima modelleri, zamanında gelen ısı konforunun tadını çıkarmanızı sağlar. Opsiyonel olarak sunulan Wi-Fi fonksiyonu, nereye giderseniz gidin klimanızı uzaktan kontrol etme olanağı sağlar. Yüksek ısı transferi performansı sergileyen mavi hidrofil (İçten Yivli Bakır Boru) yapısıyla, yüksek enerji tasarrufu sağlayan ayaklı klima modelleri, 6 katmanlı paslanmaz kaplamaya sahip dış ünitesiyle korozyona ve tüm dış etkenlere karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Yüksek BTU’lu ve Verimli Salon Tipi Klima Modelleri

FujiPlus salon tipi klimalar, 24.000 BTU ile 48.000 BTU aralığında kapasitelerle üretilen diğer ayaklı klima modelleridir. 40.000 BTU ve üzerindeki salon klimaları duvara monte edilmez. Çok güçlü bir hava sirkülasyonu sağlayan bu dikey klimalar odanın bir köşesinde zeminde kullanılmak için tasarlanmıştır. Salon kliması modelleri, kalabalığın ve hareketin çok olduğu büyük mekanlar için uygundur. Hastane, alışveriş merkezi, kongre salonu, spor salonu, cami, ofis, mağaza, market vb alanlarda iklimlendirilmiş hava sirkülasyonu sağlayan salon klimaları, herkes için ideal konfor alanları yaratır. Gücünü tam DC inverter teknolojisinden alan ve ortam koşullarına göre çalışmasını kendisi ayarlayan salon klimaları, yüksek enerji verimliliğinin yanı sıra 20 metreye ulaşan uzun mesafeli ve geniş açılı hava akımı sunar. Turbo soğutma fonksiyonu ile acil durumlarda 30 saniyede soğutma 60 saniyede ısıtma yapabilen salon klimaları, akıllı uyku modu ile ortam ısısını otomatik olarak ayarlar. 6 katmanlı paslanmaz kaplamaya sahip dış ünitesi sayesinde dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sunar.

FujiPlus salon kliması ve ayaklı klima modelleri arasında siz de ihtiyaçlarınıza uygun seçenekleri bulabilirsiniz. FujiPlus’ın yeni nesil teknolojilerden yararlanılarak tasarlanan ayaklı klima fiyatları seçeneklerine göz atarak, ödeme kolaylığı ile kolayca sahip olabilirsiniz. Dilerseniz ücretsiz keşif hizmetinden yararlanarak tüm kapalı mekanlarınız için en doğru klima tercihini yapabilirsiniz.