Sipahi Güvenlik yıllardır birçok alanda birçok insanın güvenliğini sağlamak amacıyla hizmet eden bir kurumdur. Özel güvenlik denebilecek bir şirket olan Sipahi Güvenlik kurumsal veya bireysel yerlerin güvenliğinden sorumludur ve özel güvenlik görevlileri ile bu işi yapmaktadır. Özel olarak yetiştirilen ve özel eğitimler alan güvenlik sorumluları sayesinde bulunduğunuz ortamın güvenliğini ve huzurunu sağlıyoruz. 

Sipahi Güvenlik sağlamış olduğu güvenlik sistemi sayesinde çoğu kişinin güvenliğini en iyi şekilde sağlamaktadır. Sahip olduğu güvenlik kamera sistemi sayesinde var olan tehlikeyi veya güvenlik tehditlerini daha önceden fark edip müdahale eder. Son teknolojiye uygun olarak tasarlanmış bu kameralar sayesinde güvenlik en iyi şekilde takip edilir. Bu yüzden güvenlik şirketleri arasında en çok tercih edilen şirket olduk. 

Sipahi Güvenlik ve Okul Güvenliği

Sipahi Güvenlik yalnızca kişilerin güvenliğini sağlamıyor. Aynı zamanda toplumsal alanların güvenliğinden de sorumludur. Bunlar arasında elbette en önemli yerler arasında bulunan okul güvenliği hizmetleri bulunuyor. Bu sayede okullarda çocukların güvenliği en iyi şekilde sağlanıyor. Üstelik güvenlik görevlilerimiz haftanın yedi günü ve yirmi dört saat okullarda güvenlik önemli almaktadır. 

Öğrencilerin güvenli ve huzurlu eğitimler alabilmeleri için şirketimiz gece gündüz çalışıyor. Okullarda kurmuş olduğumuz kamera sistemi sayesinde yirmi dört saat boyunca gözlemler yapılabilmekte. Gözlemler sonucunda bir terslik yaşandığında hemen müdahale edilir. Firmamız kendi ticari amaçlarından çok bulunduğu ortamda kişilerin güvenliğinin sağlamasını ön plana tutmaktadır. Bu yüzden birçok kişi Sipahi Güvenlik şirketine güven duyuyor. Bizler de özel güvenlik görevlilerimiz sayesinde kapsamlı bir güvenlik sistemi kurup koruma sağlıyoruz. 

Sipahi Güvenlik ve Hzimetleri

Sipahi Güvenlik kurumsal ve bireysel güvenlikler için birçok görev bulundurmaktadır. Öncelikle korumak istediği yerde oluşabilecek tehditleri ve güvenlik sorunlarını önceden tespit edip iyi planlanmış bir güvenlik sistemi kurar. Bu güvenlik sistemi sayesinde tehditler önceden önlenir. Yaşanan durumlar günü gününe not alınarak üst birimlere iletilir. Bu sayede oluşan veya oluşma ihtimali olan sorunlar üst birimler tarafından tartışılır. Sipahi Güvenlik yapmış olduğu bu kapsamlı sistem sayesinde bugüne kadar birçok insanın huzurlu olmasını ve güvende olmasını başarıyla sağlamıştır.