alexa

banner912

banner766

Ateş: Eskişehir'in DEVA arayışını hissediyoruz

DEVA Partisi Eskişehir İl Başkanı İsmail Haşim Ateş, partisinin kuruluşunun birinci yıldönümü dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada "Gittiğimiz her yerde, attığımız her adımda Eskişehir’in DEVA arayışını, DEVA özlemini hissediyoruz. Gördüğümüz ilgi, bizleri hem mutu ediyor hem de kederlendiriyor. Mutlu ediyor çünkü partimizin halkta bulduğu karşılığı yakinen gözlemliyoruz. Kuşkusuz bu ilgi tüm anketlerin üstündedir" dedi.

Siyaset 09.03.2021, 13:32 10.03.2021, 14:22 ABONE OL: google news
Ateş: Eskişehir'in DEVA arayışını hissediyoruz

Ateş açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

"9 Mart 2020 Yılında kurulan DEVA Partisi bugün birinci yılını kutluyor. Ali Babacan önderliğinde özgürlükçü, katılımcı ve çoğulcu demokrasi hedefi ile yola çıkan partimiz, güçlendirilmiş parlamenter sistem ve derin ekonomik buhran konularında halkımızın en büyük umudu olmaya ve damla damla büyümeye devam ediyor.

Gittiğimiz her yerde, attığımız her adımda Eskişehir’in DEVA arayışını, DEVA özlemini hissediyoruz. Gördüğümüz ilgi, bizleri hem mutu ediyor hem de kederlendiriyor. Mutlu ediyor çünkü partimizin halkta bulduğu karşılığı yakinen gözlemliyoruz. Kuşkusuz bu ilgi tüm anketlerin üstündedir. Saha çalışmalarımız Eskişehir’in DEVA’yı bağrına basmaya hazır olduğunu gösteriyor. Kederleniyoruz çünkü halkımızın dertlerinin artık katlanılmaz olduğunu görüyoruz. Pandemiyle birleşen geçim zorluğunun yanlış ekonomi yönetiminin, plansızlığın bedelini vatandaşlarımız ödüyor. Ancak bizler 1. yılımıza umutla giriyoruz. 2. Yılımızın umudun yılı olduğuna inanarak çalışıyoruz. O umudun adı da DEVA Partisi’dir. DEVA Partisi Türkiye’nin bu zorlu dönemde kendi bağrından çıkardığı çözümün adıdır. Şu ana kadar yazılan, çizilenler başkalarının hikayesiydi.

Bizim hikayemiz yeni başlıyor.

İşte bu inanç sayesinde yorulmadan, bıkmadan çalışmaya devam ediyoruz." 

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 16 Nisan 2021
İmsak 04:42
Güneş 06:12
Öğle 13:03
İkindi 16:45
Akşam 19:44
Yatsı 21:07

Gelişmelerden Haberdar Olun

@