alexa

banner912

banner995

banner766

banner994

Başkan Büyükerşen: En büyük engel sevgisizlik

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası ile ilgili bir mesaj yayımladı.

Siyaset 09.05.2022, 15:41 ABONE OL: google news
Başkan Büyükerşen: En büyük engel sevgisizlik

Başkan Büyükerşen yayımladığı mesajında şu görüşlere yer verdi: 

“İnsanlık onuruna yaraşır şekilde, kendine yeten ve özgürce yaşayan engelli bireyler için gerekli tüm erişim koşullarını sağladığımız, saygı, sevgi ve karşılıklı hoşgörüyü eksik etmediğimiz bir dünya, hepimizin ortak temennisi olmalıdır. 

Kentte gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde, onların erişimine özen gösteriyoruz. Bu sebepledir ki; engelli vatandaşlarımızın günlük yaşamda yok sayılmaları ayıbına son vererek, onların toplum yaşamı ve çevreyle bütünleşmelerini sağlayıcı düzenlemeler gerçekleştirmek sosyal belediyecilik anlayışımızın temellerini oluşturmaktadır. 

Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da engelli vatandaşlarımızı sevgiyle kucaklamayı sürdüreceğiz. Unutmayın; en büyük engel sevgisizliktir. 10-16 Mayıs Engelliler Haftasının toplumumuzda önemli bir farkındalık oluşturmasını temenni ediyor, engel tanımayan tüm vatandaşlarımıza, aileleri ve sevdikleriyle birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum. Her zaman sizinleyiz.” 

Kaynak: www.eskisehirekspres.net
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Bu pazar seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz
Bu pazar seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz
Namaz Vakti 16 Mayıs 2022
İmsak 03:53
Güneş 05:36
Öğle 12:59
İkindi 16:53
Akşam 20:13
Yatsı 21:49

Gelişmelerden Haberdar Olun

@