banner493

BAŞKANLARDAN SARAR İŞÇİLERİNE ZİYARET

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve CHP Eskişehir Milletvekileri Jale Nur Süllü ile Utku Çakırözer, Eskişehir’in önemli markalarından Sarar Fabrikası’nı ziyaret etti.

BAŞKANLARDAN SARAR İŞÇİLERİNE ZİYARET

Üç Başkan, Organize Sanayi Bölgesi’nde fabrikaları ziyaret ederek emekçiler ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Son olarak Eskişehir’in önemli markalarından biri olan Sarar Fabrikası’nı ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, üretim alanını ziyaret ederek daha sonra işçiler ile birlikte yemek yediler.

CHP Eskişehir Milletvekilleri Jale Nur Süllü ve Utku Çakırözer’in de eşlik ettiği Belediye Başkanları, Sarar’ın Eskişehir için çok önemli bir marka olduğuna vurgu yaptı.

Sarar emekçilerine kente kattıkları değer için teşekkür eden Başkan Büyükerşen “Türkiye’de en çok kadın emekçinin çalıştığı fabrikalardan biri olan ve adını Dünya’ya duyuran Sarar Fabrikası’nın kıymetli emekçileri ile olmaktan mutluluk duyuyoruz. Üretime kadın eli değdiğinde başarının nasıl geldiğinin en güzel örneği burasıdır. Ben hem şahsım hem de arkadaşlarım adına ilginiz ve misafirperverliğiniz dolayısıyla hepinize teşekkür ediyorum” dedi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER