banner493

Burhan Sakallı, kent girişinde coşkuyla karşılandı

AK Parti'nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, kent girişinde coşkulu bir şekilde karşılandı.

Burhan Sakallı, kent girişinde coşkuyla karşılandı

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda, AK Parti'nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Sakallı, beraberindeki AK Parti Eskişehir milletvekilleri Nabi Avcı ve Emine Nur Günay ile kara yoluyla Ankara'dan kente geldi.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Kavşağı'nda ellerinde Türk bayrağı ve parti flamaları bulunan kalabalık vatandaş grubu tarafından karşılanan Sakallı, gazetecilere yaptığı açıklamada, adaylığının hayırlı olmasını diledi. Kendisini karşılamaya gelenlere teşekkür eden Sakallı, "Şahsım ve ailem için de hayırlı olsun. Şehrimizin doğusunda batısına, kuzeyinden güneyine, ilçelerinde, mahallelerinde, köylerinde, kasabalarında yaşayan tüm hemşehrilerimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Ümit ediyorum ki iyi bir süreç olur. Eskişehir'i sevenlerin yapması gereken şeyleri yapacağız." diye konuştu. 

Nabi Avcı ise Eskişehir'e bir belediye başkanının lazım olduğunu belirterek, Sakallı'nın adaylığının hayırlı olmasını diledi. Emine Nur Günay da Burhan Sakallı'nın arkasında olduklarını dile getirerek, "Gece gündüz çalışacağız. Hedefimiz belli." dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2018, 16:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner483

banner486

banner487

banner490

banner491

banner492

banner485

banner484

banner488

banner489