alexa

banner912

banner766

DOĞAN: HERKESİN HAKKINI KORUYACAĞIZ

Cumhur İttifakı Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan’ın girişimleri ile Aşağıçağlan, Yukarıçağlan ve Kayapınar mahallelerinin trafo sorunu ve kilittaş ihtiyacı da çözüldü. Doğan, “Bütünün hukukunu korumak için elimizden geleni yapacağız. Odunpazarlı tüm hemşehrilerimizin hakkını koruyacak, tek bir vatandaşımızın mağdur edilmesine izin vermeyeceğiz. Asıl bayramı da inşallah 31 Mart'ta hep birlikte yapacağız” dedi.

Siyaset 26.03.2019, 11:07 27.03.2019, 11:19 ABONE OL: google news
DOĞAN: HERKESİN HAKKINI KORUYACAĞIZ

Cumhur İttifakı Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, Aşağıçağlan, Yukarıçağlan ve Kayapınar mahallelerinin sakinleri ile bir araya geldi. Üç mahallenin sorunlarının çözümü için girişimlerde bulunan Volkan Doğan, vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle davul zurna eşliğinde karşılandı.

3 MAHALLENİN TRAFO SORUNU ÇÖZÜLDÜ: Yukarıçağlan Mahallesi’ndeki 3 adet elektrik trafosunun yaklaşık 3 sene önce çalındığını ifade eden mahalle sakinleri, ellerinde bir adet trafo kaldığını ve bu sebeple üç mahallede de sulama konusunda çiftçilerin büyük sıkıntı yaşadıklarını söylediler. Volkan Doğan’ın ilgili kurumlardaki uğraşları ve girişimleri sonucu 2 trafonun daha yapımının sağlandığını, 3 mahallenin de bu trafolardan faydalanacağını söyleyen vatandaşlar Volkan Doğan’a teşekkür ettiler.

KİLİTTAŞLAR DA GELDİ: AK Parti Eskişehir İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada "Volkan Doğan’ın İçişleri Bakanlığı nezrinde yaptığı girişimlerle belediyenin mağdur ettiği çok sayıda mahallede Valilik YİKOP ekipleri de sokaklara kilit taş döşeme çalışmalarına başlamış, Volkan Doğan da çalışmalara katılarak kilit taşı döşemişti. Aynı şekilde Aşağıçağlan, Yukarıçağlan ve Kayapınar mahallelerinin de kilittaş ihtiyaçlarının sağlandığı ve çalışmalara başlandığı ifade edildi" denildi. 

BU SEVİNCİ GÖRMEK EN BÜYÜK ÖDÜL: Vatandaşlar tarafından coşkulu bir bayram havasıyla karşılanan Volkan Doğan, “Aşağıçağlan, Yukarıçağlan ve Kayapınar mahallelerimizin sorunları da bizim sorunlarımızdır, dertleri bizim derdimizdir. Odunpazarı’nda bütünün hukukunu korumak bizim görevimizdir. Şimdi bu bayrama şahit olmak, hemşehrilerimizin bu sevincine ortak olabilmek de bizim için en büyük ödüldür.  Asıl bayramı da 31 Mart'ta hep birlikte yaşayacağız inşallah. Bu yapılanlar bir başlangıçtır. Mahallelerimizin tüm sorunlarını biliyoruz ve 31 Mart sonrasında hiçbir sorunu, hemşehrilerimizin hiçbir derdini görmezden gelmeyecek, çözmek için canla başla çalışacağız” dedi.

VOLKAN DOĞAN’DAN DESTEK İSTEDİLER: Mahalle sakinleri, Burhan Sakallı’nın Odunpazarı Belediye Başkanı olduğu dönemde kümes ve benzeri ek yapılar yapmalarına izin verildiğini, ancak Kazım Kurt’un başkanlığı döneminde, mahkeme kararlarıyla bu yerler hakkında kaçak yapı yaptıklarına dair cezalar aldıklarını söyleyerek, bu cezaların geri alınması konusunda da Volkan Doğan’dan destek istedi. Volkan Doğan, bu konuyla da yakından ilgileneceğini belirterek, “Odunpazarı’nda hiçbir hemşehrimizin haksızlığa uğramasına göz yummayız, izin vermeyiz.  2014’ten beri hemşehrilerimizden alınan asfalt ve kaldırım parası haksızlığına son vereceğimiz gibi, diğer haksızlıkları düzeltmek ve hemşehrilerimizin mağdur olmaması için de elimizden geleni yapacağız” diye konuştu. 


 

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 11 Mayıs 2021
İmsak 04:01
Güneş 05:41
Öğle 12:59
İkindi 16:51
Akşam 20:07
Yatsı 21:41

Gelişmelerden Haberdar Olun

@