banner493

Dölekçekiç: Tramvay hattı yapılıyor diye...

Demokrat Parti İl Başkanı Nazım Dölekçekiç, Adnan Menderes’in idam edilişinin yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, “Partimiz için yarın acı bir günün yıl dönümü. Başbakanımız Adnan Menderes’in ve iki bakanımızın idam edilişlerinin 57. Yıl dönümü. Demokrasinin katledildiği bir gün. Başbakanımız ve bakanlarımızın katledildiği bir gün. Kendilerine Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Dölekçekiç: Tramvay hattı yapılıyor diye...

Partilerinin haftalık Pazar toplantısında konuşan Dölekçekiç, “31 Mart’ta yerel seçimler var. Ekonomide de yangın var. Hem ekonomik yangın hem de yaklaşan yerel seçimler nedeniyle ülkemizin siyaseti oldukça ısındı. Nelerden bahsedeceğimizde inanın zorlanıyorum. O kadar çok malzeme var ki. Şehrimizde de hem ekonomik şartlardan dolayı hem de yerel seçimlerin yaklaşmasından dolayı hem siyasette hem de ekonomide bir hareketlilik var. Ulaşıma zam yapıldı. Yüzde 25 dolaylarında bir zam yapıldı. İlgili Bakan açıklama yapıyor ekmeğe yılbaşına kadar zam yok diyor. Halbuki gramaj düşürerek bir zam yaptılar. Zam yapılmamış gibi bir görüntü oluşturuyorlar. Halkla dalga geçiyorlar adeta” dedi

Kaybolmanız mümkünŞehir merkezindeki hizmetin şehir kenarlarında olmadığını belirten Dölekçekiç, ''Şehir merkezindeki olan hizmet şehir kenarlarına gidildikçe azalmakta. Emek Mahallesi, Şehir Hastanesi tarafı, Sultandere tarafı yollar delik deşik kaybolmanız mümkün. Buralara tramvay yapılıyor, Şehir Hastanesi yapılıyor diye bir düzenleme yapılmadan orada çalışmalar yapılmakta'' diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2018, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER