banner766

Gelecek Partisi'nde Tepebaşı ilçe başkanı ve yönetimi de belli oldu

Gelecek Partisi Tepebaşı İlçe Teşkilatı, kuruluş ve kurucu yönetim kurulu listesini Valiliğe vererek çalışmalarına başladı.

Siyaset 28.09.2020, 13:53 29.09.2020, 17:20
Gelecek Partisi'nde Tepebaşı ilçe başkanı  ve yönetimi de belli oldu

AK Parti’den istifa ettikten sonra Gelecek Partisi’ni kuran eski Başbakan ve Dışişleri eski Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun partisinin Eskişehir teşkilatlanma çalışmaları hızla sürüyor.

İl ve Odunpazarı teşkilatlanma çalışmalarının tamamlanmasından sonra son olarak da Tepebaşı ilçe örgütünün valiliğe kuruluş dilekçelerini vermesiyle Gelecek Partisi, Eskişehir’de merkezdeki teşkilatlanma çalışmalarını tamamladı.

İlçe başkanı Necati Gedik oldu 

TEDAŞ’da yıllarca şube müdürlüğü yaptıktan sonra Maliye Bakanlığı bünyesinde Vergi Dairesi ve Maliye Kurs Müdürlüğünde de şube müdürü olarak görev yaptıktan sonra emekli olan Necati Gedik, Gelecek Partisi Tepebaşı ilçe teşkilatının kurucu ilçe başkanı oldu.

Gelecek Partisi Tepebaşı İlçe Teşkilatı şu isimlerden oluştu:

Başkan: Necati Gedik

Yönetim Kurulu: Keziban Başak, Ali Ulvi Özalp, Kadir Hamdi Eskikent, Recep Korkusuz, Nurullah Zor, Hikmet Yay, Necmi Özalp, Ali Okyay, Hikmet Gencer, İbrahim Melih Koyuncu, İbrahim Çevik, Özgür Görgen, Derya Bayramlar, Emrah Bayramlar, Ayhan Diyapoğlu, Berkan Altaş, Güney Tosun, Ender Erdoğan, Yeşim Aldemir, Yavuz Tetik.

Gelecek Partisi’nin İl Başkanı Mustafa Başak, Odunpazarı İlçe Başkanı Emre Bakırel ve Tepebaşı İlçe Başkanı Necati Gedik ile birlikte, 12 ilçe teşkilatının kurulması için çalışmalar başlattıklarını, en kısa süre içerisinde teşkilatlanmayı tamamlayarak, zamanın da veya erken yapılacak seçime hazır olacaklarını söyledi. 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 28 Ekim 2020
İmsak 05:50
Güneş 07:14
Öğle 12:47
İkindi 15:42
Akşam 18:10
Yatsı 19:28
Günün Anketi Tümü
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@