banner766

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yönter'den Eskişehir mesajları

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Eskişehir İl Başkanlığında açıklamalarda bulundu, dikkat çeken mesajlar verdi.

Siyaset 24.09.2020, 18:36 25.09.2020, 16:09
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yönter'den Eskişehir mesajları

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, "Sayın Genel Başkanımızla Sayın Cumhurbaşkanımız Türkiye'nin önündeki bütün engelleri birer birer kaldırmaktadır. Cumhur İttifakı, Türkiye Cumhuriyeti'nin yegane güvencesidir" dedi. 

Eskişehir İl Başkanlığı’nı ziyaret eden MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, gazetecilere açıklamalarda bulundu. Cumhur İttifakı'nın Türkiye'nin geleceğini tayin edecek, istiklalini ve istikbalini hem pekiştirip hem de perçinleyecek bir ruha sahip olduğunu ifade eden Yönter, şöyle konuştu: 

"Milliyetçi Hareket Partisi, Sayın Genel Başkanımızın duruşuyla Türkiye'de müstesna bir yere sahiptir. Aynı zamanda bölgesinde, dünyada, fikriyatımız, ülkülerimiz dikkat çekmektedir. Birileri tarafından takip edilmektedir. Bunun yanı sıra Cumhur İttifakı da Türkiye'nin geleceğini tayin edecek, istiklalini ve istikbalini hem pekiştirip hem de perçinleyecek bir ruha sahiptir. Sayın Genel Başkanımızla Sayın Cumhurbaşkanımız, Türkiye'nin önündeki bütün engelleri birer birer kaldırmaktadır. Cumhur İttifakı, Türkiye Cumhuriyeti'nin yegane güvencesidir. Hiçbir zalim, hiçbir hain, hiçbir dış mihrak Türkiye üzerinde hesap yapmaya kalkışmamalıdır. Hesap yapanların hesabını bozarız. Cumhur İttifakı tarih kadar güçlü, millet iradesi kadar güçlüdür. Cumhur İttifakı Türk milletinin ruh kökünden doğdu ve iradesini yansıtıyor. Doğu Akdeniz'de oynanan oyunlara, Suriye'de oynanan oyunlara, Irak'ın kuzeyinde oynanan oyunlara, muhasım odakların yaptıklarına biz hem dikkatle yaklaşıyor hem de yeri, zamanı geldiğinde bu oyunlarını, senaryolarını, hesaplarını başlarına geçirmek için de fırsat kolluyoruz. Türkiye Cumhuriyeti bölünmez bütündür. Türk milleti hiçbir müstevlinin karşısında eğilmeyecektir. Cumhur İttifakı da bu şuurla bu ruhla ülkesine, milletine, vatanına, bayrağına sonuna kadar sahip çıkacak"

Partisinin il kongresi için Eskişehir’e gelen MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, “Eskişehir’de hiç kimse MHP’yi yok sayamaz. Hiç kimse de Eskişehir’i kendi çiftliği filan zannetmesin. MHP Eskişehir’de vardır” dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, partisinin il kongresi nedeniyle Eskişehir’e geldi. MHP il binasında açıklama yapan Yönter, partisinin Eskişehir’e çok önem verdiğini ifade etti. Eskişehir’in İç Anadolu’nun parlayan bir kenti olduğuna dikkat çeken Yönter, “Türk kültürünü yaşanıp yaşatılması konusunda eşsiz bir mirasa ve özelliklere sahiptir. Eskişehir yol, kavşak noktadadır. İç Anadolu’nun parlayan yıldızıdır. MHP Eskişehir’de müessir çalışmalar yapmaktadır. İl teşkilatımız , ilçe teşkilatlarımız üstlenmiş oldukları tarihi sorumluluklarının gereğini harfiyen yerine getirmişler bundan sonra da getirmeye devam edeceklerdir. Eskişehir il kongremizle beraber kadrolarımız daha yenilenmiş, güçlenmiş bir şekilde yoluna devam edecektir. Eskişehir’de hiç kimse MHP’yi yok sayamaz. Hiç kimse MHP’yi ihmal edemez. Hiç kimse de Eskişehir’i kendi çiftliği filan zannetmesin. MHP Eskişehir’de vardır. Gücüne her geçen gün güç katmaktadır ve hak etmiş olduğu, layık olduğu başarılara hep birlikte ulaşacağız. Sayın Genel Başkanımız ne diyorsa Eskişehir il teşkilatımız aynı şeyi söylüyor. MHP Eskişehir il ve ilçe başkanları liderine, davasına sonuna kadar bağlıdır. Bu şekilde de gidecektir. Ümidimiz, inancımız Metin Nurullah Sazak beylerin sayısının Ankara’da gelecekte artacağı yönündedir. MHP bir değil iki değil üç değil en çok milletvekiline Eskişehir’den taliptir. Bunu yapabilecek güç, irade ve birlik beraberlik bizde var” diye konuştu.

Öte yandan yarın saat 11.00’de Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde gerçekleşecek olan MHP Eskişehir İl Kongresi hakkında da konuşan Yönter, kongrenin başta Eskişehir olmak üzere tüm Türkiye için hayırlı olmasını diledi.
 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 25 Ekim 2020
İmsak 05:48
Güneş 07:12
Öğle 12:47
İkindi 15:44
Akşam 18:12
Yatsı 19:30
Günün Anketi Tümü
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@