'OKULLAR ÖĞRENCİLERE YETMİYOR'

İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu, Odunpazarı Belediye Başkan adayı Salih Karabacak Hacı Bektaşı Veli Derneği’ne ziyaret gerçekleştirdi. Ardından Salih Karabacak Kırmızıtoprak Mahallesi Muhtarlığını ziyaret etti. Ziyaretlere Odunpazarı ve Tepebaşı teşkilat yöneticileri de eşlik etti.

'OKULLAR ÖĞRENCİLERE YETMİYOR'

Hacı Bektaşı Veli Derneği Başkanı İsmail Kılıç ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, Eskişehir’in mezbaha, soğuk hava depolarına ihtiyacı olduğunu, hükümetin yeterince ürün planlaması yapmadığını,tarımın eskisi kadar değer görmediğini, tarım biterse bu ülkenin bitişi anlamına geldiğini söyledi. Kılıç son olarak, “Eskişehir’de 200 bin alevi kardeşimiz yaşıyor. Cem evi yetersiz kalıyor, buna çözüm üretilmeli” dedi.

PORSUK YENİDEN YAPILANMALI: Daha sonra Kırmızıtoprak Mahalle Muhtarlığı ziyareti gerçekleştirildi. Mahalle Muhtarı Hidayet Elbir, “Görev inanma ile başlar, biz de sizin gibi inanarak bu yola çıktık” dedi. Hidayet Elbir tretuvar çalışmalarının yetersiz olduğunu, okulların öğrencilere yetmediğini ve Porsuk Meslek Yüksekokulu’nun yeniden yapılanması gerektiğini belirtti. Son olarak Meral Akşener’i dik duruşundan dolayı memnuniyetini bildirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER