alexa

banner912

banner766

SAKALLI: ESKİŞEHİR 'ARTIK YETER' DİYOR

Seçim çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Emek Mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Siyaset 26.03.2019, 12:29 27.03.2019, 12:33 ABONE OL: google news
SAKALLI: ESKİŞEHİR 'ARTIK YETER' DİYOR

Milletvekili Emine Nur Günay ve Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan ile birlikte Emek Mahallesinde gerçekleştirilen mitingde vatandaşlara seslenen Burhan Sakallı, “Vatandaşlarla buluşmalarımızda, genç, yaşlı, kadın, erkek herkesin söylediği tek bir şey var, o da ‘artık yeter’ cümlesi. Artık yeterin kime söylendiğini hem Emekliler hem de tüm Eskişehirliler biliyor. Evet gerçekten artık yeter” diye konuştu. 

"KAT ADETLERİ ARTACAK, İMAR SORUNU KALMAYACAK": Sakallı, konuşmalarını şöyle sürdürdü: “Önümüzdeki 5 yıl içerisinde hem Emek’te hem tüm Odunpazarında hem Tepebaşında hem de tüm Eskişehir’de hiçbir imar sorunu bırakmayacağız. Kat adetleri arttırılacak, bugün yapılamayan inşaatlar yapılır hale gelecek. İnşaat sektörü yeniden canlanacak. Eskişehir’de yeniden istihdam sağlayacağız. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde 10 bin gencimizi istihdam edeceğiz. Bizim gençlerimizin ve şehrimizin geleceğini kurtarmamız gerekiyor. Eskişehir’i sanayi, ticaret, ekonomide kanatlandırıp uçuracağız.”

"SEÇİME 5 GÜN KALA, DESTEĞİNİZE İHTİYACIMIZ VAR": “Başarmak için sizin desteğinize ihtiyacımız var” diyen Sakallı, “Seçime sadece 5 gün kaldı. Bu 5 gün içinde sizlerden son bir gayret bekliyorum. Şehrimizin ve çocuklarımızın geleceği için, canla başla, gece gündüz çalışmalıyız. Şehrimizin daha çok üreten, istihdam sağlayan, katma değer yaratan bir şehir olması için, desteğinize ihtiyacımız var. Hedefe çok az kaldı inşallah” ifadelerini kullandı. 
 

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@