banner493

Sanlar istifa edeceği tarihi açıkladı

ESKİ Genel Müdürlüğünde Şube Müdürü olan Murat Sanlar, belediye başkan adaylığı için Cuma günü istifa ediyor. Eskişehir Ekspres’e özel açıklamalarda bulunan Sanlar, “Cuma günü istifa ediyorum. Ben bu şehre hizmet etmeyi istiyorum” diye konuştu.

Sanlar istifa edeceği tarihi açıkladı

İsmi uzun süredir belediye başkan adaylığı için geçen Murat Sanlar, yerel seçim adaylık süreci ile ilgili Eskişehir Ekspres'e önemli açıklamalarda bulundu. Sanlar, “Cuma günü istifa ediyorum. 2014 seçimlerinde Tepebaşı’ndan aday oldum, Allah nasip ederse tekrar bu seçimde daha sağlam daha güçlü bir şekilde MHP adı altında düşünüyorum ilk öncelik olarak. Ancak Genel Başkanımız şu an ittifak çalışmaları yapıyor, ben de ittifak adayı olarak iki partide takdir buyurursa şu an için Tepebaşı Belediyesi için adayım ve isteğim budur” dedi. 

''A Partisi, B Partisi diye düşünmüyorum''Odunpazarı Belediye Başkan adaylığı için de isminin geçmesini değerlendiren Sanlar, “Benim çevrem ve bulunduğum konum itibari ile yaşayıp büyüdüğüm semt olarak daha güçlüyüm Odunpazarı’nda. Geçen seçimlerde ben çok istemiştim, Odunpazarı’ndan seçime girmeyi ama nasip olmadı. Tabi ki Odunpazarı da olabilir, Tepebaşı da olabilir, ittifak da olabilir, MHP’den ya da AK Parti’den olabilir. Uygun görüldüğü şekilde adayım. Görüşmelerim devam ediyor. Ben bu şehre hizmet etmeyi düşünüyorum. A Partisi, B Partisi diye düşünmüyorum. Çünkü ben uzun yıllardan beri belediyenin içerisindeyim. Belediyenin her biriminde çalıştım, belediyeciliği biliyorum, bu bilgi ve tecrübelerimi nasip olursa şehrimize yansıtmak istiyorum” diye konuştu. ESKİŞEHİR EKSPRES

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2018, 17:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner483

banner486

banner487

banner490

banner491

banner492

banner485

banner484

banner488

banner489