banner863

banner766

Seçim çalışmalarına hız verdiler

CHP Eskişehir milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü'nün yerel seçimler için temaslarını sürdürüyor.

Siyaset 20.10.2018, 13:38 20.10.2018, 19:38
Seçim çalışmalarına hız verdiler

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler için aday belirleme çalışması kapsamında Mardin’de halkın nabzını tuttu. TBMM idare Amiri Tokat Milletvekili Kadim Durmaz ile Mardin il merkezi ve ilçelerinde temaslar yapan Çakırözer, “Medeniyetler beşiği Mardin’de il, ilçe örgütlerimiz ile işçimizin, esnafımızın, çiftçimizin, emeklimizin sorun ve taleplerini dinledik. İnanıyoruz medeniyetler Mardin ve Güneydoğu dahil tüm ülkede halkımızın derdine derman olacağız” dedi. 

CHP yerel seçimler öncesinde Türkiye’nin dört bir yanında belediye başkan adaylarını belirlemek için sahaya indi. Milletvekillerinin görevlendirdiği çalışmalarda CHP’li Çakırözer TBMM İdare Amiri, Tokat Milletvekili Kadim Durmaz ile birlikte Mardin’e gitti.

Halkın derdine derman olacak belediye başkanları ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da yurttaşların karşısına çıkacaklarını belirten Çakırözer, “Artık bölgede Cumhuriyet Halk Partimiz de başarılı belediye başkanlarımız ile halkımıza hizmet verecek. İnanıyoruz 2019 Mart’ında yapılacak olan seçimlerde halkımız, derdine derman olacak başarılı belediye başkanlarımızı kucaklayacaktır” dedi.

Jale Nur Süllü Samsun'da

Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri kapsamında aday belirleme süreci ile ilgili olarak Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından görevlendirildiği Samsun’da sivil toplum kuruluşları, sendikalar ve odalar ile bir araya geldi.

Dr. Jale Nur Süllü, 18-21 Ekim tarihleri arasında yerel seçim gündemine ilişkin CHP Bursa Milletvekili Yüksel Özkan ile birlikte Samsun’da gerçekleştirdiği temaslar kapsamında Samsun Barosu, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Tüm Bel-Sen, Samsun Tabipler Odası, Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Mimarlar Odası’nı ziyaret etti.

Samsun’da görevli heyet, il ve ilçe başkanları ile toplantı, STK, Demokratik Kitle Örgütleri, Odalar, Muhtarlar ile görüşme, aday adayları ile görüşmenin yanı sıra sokakta halkın nabzını tutan CHP heyeti hazırlayacakları raporu Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’ne sunarak çalışmalarını tamamlayacak.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 23 Kasım 2020
İmsak 06:17
Güneş 07:45
Öğle 12:49
İkindi 15:22
Akşam 17:44
Yatsı 19:06
Günün Anketi Tümü
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@