Bazı işler her ne kadar küçük görünse dahi bazen bizleri zorlayabilir. Zorlayan işler de genellikle çoğumuzun sıkıcı bulduğu işlerdir. Bunlardan biri de elbette perde asmak olabilir. Birçok insan perde asmaktan kaçınıyor. Bu yüzden bizler de perde asmayı daha kolay ve daha eğlenceli hale getirdik. Sizler için en modern ve en pratik korniş üretimini sağlıyoruz. Aradığınız birçok model ve birçok çeşitte korniş bulanmanız mümkündür. 

Slimflex 1966 yılından beri perde rayı sistemi için çalışıp üretim sağlıyor. Bu sayede her pencereye uygun ve her perde türüne uygun perde korniş üretimini sağlıyor. Slimflex, üç seriden oluştuğu perde rayı sistemleri sayesinde birçok insanın aradığı ürünü bulma imkanı sunuyor. Bu perde kornişleri hem kullanışlı hem dayanıklı hem de görüntü olarak estetik durmaktadır.

Slimflex Perde Kornişi Modelleri

Slimflex üretmiş olduğu çeşitli perde rayı sistemleriyle birçok insana hitap ediyor. Sizler de perde ve pencerenize uygun olan modeli bulabilirsiniz. Slimflex perde kornişi olarak üç seri üretmiştir. Bunlar; 

1.    Classic Perde Kornişi: Bu model aslından hepimizin evlerinde bulunan klâsik olan perde kornişidir diyebiliriz. Tavana ve duvara kolay montaj imkanı sağlayan bu kornişler, uzun yıllar boyunca kullanılabilir. 

2.    İnnova Perde Kornişi: Bu model ise klasik kornişe oranla kullanımı daha kolaydır. Bu kornişlerde asma işlemi kornişin orta kısmından başlanır. Bu kornişler her ağırlığa dayanıklı olarak üretilmiştir. 

3.    Deco Perde Kornişi: Bu kornişler kartonpiyerli korniş olarak bilinirler. Görüntü olarak estetik durmaktadırlar. Ortamda perdelerinizin daha güzel görünmesini sağlar. Üstelik kornişleri de dayanıklı malzemeden yapılmıştır. Yani kırılması zor olan bir yapıya sahiptir. 

İşte bu modeller ve özellikleri sayesinde ev ve iş yerlerinin ihtiyaç duyduğu her türlü perde rayı sistemi hizmeti sunuluyor. 

Slimflex Perde Kornişi Fiyatları

Fiyatlar korniş çeşidine ve korniş uzunluğuna göre değişim göstermektedir. Yani korniş uzunluğu arttıkça fiyatlar da artış göstermektedir. Ancak bu kornişler fiyatlarını kesinlikle hak ediyor diyebiliriz. Kaliteden ödün vermeden özenle üretilmekte olduğundan içiniz rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.