banner493

Buğrahan'dan Eskişehir Basket'e veda

Eskişehir Basket’ten ayrılarak Anadolu Efes’e transfer olan Buğrahan Tuncer, veda mesajı yayınladı. Buğrahan, “Eskişehir Basket ailesine teşekkür eden Buğrahan unutulmaz anılar biriktirdiğini söyledi.

Buğrahan'dan Eskişehir Basket'e veda

Eskişehir Basket formasıyla 1. Lig ve Federasyon Kupası’nı kaldıran deneyimli oyuncu Buğrahan Tuncer, Anadolu Efes ile anlaşmasının ardından sosyal medya hesabından Eskişehirlilere veda mesajı yayınladı. Tuncer, “Yıllardır Eskişehir Basket formasıyla, hem hüznü, hem başarıyı, hem de heyecanı yaşadım. Birbirinden önemli maçlarda taraftarın önüne çıktım ve daha da önemlisi unutulmaz anılar biriktirdim. Ancak her Türk basketbolcunun olduğu gibi benim de en büyük hedeflerimden biri Euroleague'de kendimi en iyi takımlara ve oyunculara karşı test etmekti” dedi. 

Teşekkür etti: Hem Eskişehir Basket yöneticilerine hem de Siyah Kırmızılı taraftara teşekkür eden milli basketbolcu Buğrahan sözlerini şöyle sürdürdü; “Gelecek sezon hedeflerimi gerçekleştirmek için Anadolu Efes ile anlaştığımı duyurmak isterim. Eskişehir'de geçen 3 sezon boyunca benden desteğini esirgemeyen, yöneticisinden taraftarına her an yanımda olduklarını hissettiren Eskişehir Basket ailesine teşekkürlerimi iletiyorum, sizin desteğiniz beni her anlamda ileri taşıdı. Umarım Euroleague'de de bu büyük aileyi gururlandırmayı başarabilirim. Sevgi ve saygılarımla.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner483

banner486

banner487

banner490

banner491

banner492

banner485

banner484

banner488

banner489