alexa

banner766

Eskişehirspor'un yeni hocası kim olacak? EsEs yönetimine önemli çağrı

Türkiye Futbol Antrenörler Derneği (TÜFAD) Eskişehir Şube Başkanı Ahmet Bingöl, Eskişehirspor Teknik Direktör İlhan Var'ın ayrılışı ve yeni göreve getirilecek teknik ekip hakkında açıklamalarda bulundu. Bingöl, Eskişehirspor'da teknik direktörlük görevi için Eskişehirli antrenörlere öncelik verilmesi gerektiğini ifade etti.

Spor 06.01.2021, 17:36 07.01.2021, 15:48 ABONE OL: google news
Eskişehirspor'un yeni hocası kim olacak? EsEs yönetimine önemli çağrı

TÜFAD Eskişehir Şubesi olarak, Eskişehirspor yönetimine daha önce yaptıkları uyarıyı tekrarlamak istediklerini kaydeden Bingöl, teknik direktörlük görevi için Eskişehir antrenörlerine öncelik verilmesini istedi.

Bingöl "Sevgili arkadaşlar sizler bu kulübün geçmişini bilen tribün kültürüyle yetişmiş arkadaşlarsınız. Öncelikle Eskişehirspor bir kulüpten çok daha fazlasıdır. Bunu bilmek ve anlamak gerekir. Önerim geriye dönüp bakmak bazen, ileriyi görmenin en önemli gereğidir. Geçmişte bu başarılar nasıl yakalandı. Bu ruh nasıl oluştu bunu düşünmenin tam zamanıdır. Hepimizin bildiği gibi Eskişehirspor'umuzun yaşamış olduğu bu zorluklar ve yaşam savaşı geçmişinden kopmasıdır. Özgünlüğünü yitirmesidir. Kendi insanında kopması ve değerlendirmelerin dışında tutmasından kaynaklanmaktadır. Eskişehirspor yakalamış olduğu başarıları kendisi olduğu için kazanmıştır. Sizlerin bu işin özünden gelen olarak anlamanızı umuyor bekliyoruz. Sporda ulusalda ve yerelde bu kadar yönetici zafiyeti varken, kulüpler yanlış yöneticilerin elinde borç batağına sürüklenirken günah keçilerini başka yerlerde aramamak gerek. Sizlere önerim lütfen kendiniz olun kendi insanınıza değer verin. Şuan Eskişehirspor'un için başarıdan değil Eskişehirspor'u nasıl yaşatırızı konuşmak gerek bu da Eskişehirli teknik adamlarla konuşulur. TÜFAD olarak almış olduğunuz tarihi sorumluluğa omuz vermek istiyoruz. Katkı sunup geleceği kurtarmak adına hamleler projeler yapmak istiyoruz. Bu bilgi birikim tecrübe antrenörlerimizde var. Başarı kendi insanına değer verince göreceksiniz ivmen kazanacaktır. Bu zor süreçte birlik olalım, dağılmayalım, savrulmayalım, çatışmayalım. Şu olumsuz enerjiyi olumluya çevirelim"dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 23 Ocak 2021
İmsak 06:40
Güneş 08:07
Öğle 13:14
İkindi 15:49
Akşam 18:12
Yatsı 19:34

Gelişmelerden Haberdar Olun

@