Sücaaddin Veli Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Hasan Ali Uzun ve yönetimi Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe’yi makamında ziyaret etti.

Ziyarette, dernek başkanı Hasan Ali Uzun, başkan Tepe’yi 25 Eylül 2022 Pazar Günü saat 11'de Seyitgazi’nin Arslanbeyli Mahallesinde gerçekleştirilecek olan ‘Panel ve Anma Etkinliği’ programına davet etti. Aynı zamanda yapılacak etkinlik töreni ile ilgili Eskişehir’den gelecek misafirlerin ulaşımı gibi destek talebinde bulundu. 

Uzun "Seyitgazi Belediye Başkanımız Uğur Tepe’ye etkinliklerimize olan desteği ve misafirperverliği için teşekkür ederiz. Bu vesile ile huzurun mimarı, gönüller sultanı Seyyid Sultan Sücaaddin Veli anma etkinliklerine tüm hemşerilerimizin tekrar davet ediyorum" dedi. 

Ziyaret ile ilgili Başkan Tepe de "Sücaaddin Veli Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Hasan Ali Uzun ve yönetimine ziyaretleri ve davetleri için teşekkür ederim. Seyitgazi Belediyesi olarak bizler de bu anlamlı etkinlikte üzerimize düşen konularda desteğe hazırız. Değerli canlar, 6. Uluslararası 26. Ulusal Seyyid Sultan Sücaaddin Veli anma etkinlikleri, 25 Eylül Pazar günü Aslanbeyli Mahallemizdeki Sücaaddin Veli Külliyesinde gerçekleştirilecektir. Buradan tüm hemşerilerimizi bu anlamlı etkinliklere davet ediyoruz" diye konuştu.