Tepebaşı Belediyesi tarafından Şirintepe Mahallesi'nde faaliyete geçirilen Yunus Emre Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilecek güz dönemi kursları için kayıtlar başlıyor.

Hizmete girdiği günden bu yana Eskişehirlilerin vazgeçilmezi haline gelen Yunus Emre Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilecek kurslar kapsamında hem yetişkinler hem de çocuklara yönelik eğitimler yer alıyor. 4-9 yaş arası çocuklar için jimnastik, 7-16 yaş arası çocuklar için basketbol, voleybol, tekvando, judo, masa tenisi ve 6-13 yaş arası çocuklar için de satranç kursları düzenlenecek. Yine uzman eğitmenler tarafından yetişkinler için (18 yaş ve üstü) aerobik, pilates ve zumba kursları yer alıyor.

Ücretsiz olarak düzenlenen kurslar için kayıt işlemleri online şekilde alınacak ve kayıt formuna QR kod ile ulaşılabilecek. 19-23 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından kurslar 26 Eylül tarihinde başlayacak.

Kurslar hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, 0 (222) 335 51 85 ve 0 (535) 490 82 71 numaralı telefondan yetkililere ulaşabiliyor.