Tepebaşı Belediyesi, her yıl on binlerce kişinin faydalandığı ve 2 noktada hizmet veren Gençlik Merkezleri ile gençlerin gelişimine destek olmayı ve geleceklerine katkı sağlamayı sürdürüyor.

Gençlik Merkezleri tarafından gerçekleştirilecek bahar dönemi eğitimleri için kayıtlar, 5 Mart Pazar günü saat 13.00’te online olarak alınacak. Ücretsiz olarak düzenlenecek eğitimler arasında gençler için birçok seçenek bulunuyor.

19 Mayıs Gençlik Merkezi ve 29 Ekim Gençlik Merkezi’nde gerçekleşecek eğitimler arasında; Yaratıcı Yazarlık, Tezhip-Minyatür, Fotoğrafçılık, Klasik Gitar (Başlangıç Seviyesi), Tango, Yoga, Resim, Almanca A1, İşaret Dili, Ebru, Diksiyon, İngilizce A1, Pilates, Fitness, Nefes Eğitimi, Bağlama, Zumba, American English Advanced Master Class (C1-C2), Stratejik Yönetim, Dijital Pazarlama, Pixelart, Gitar, Yapay Zeka 101, Hukuk Söyleşileri, Autocad, İngilizce Speaking (A1-A2) ve Almanca A1 yer alıyor.

Bunların yanı sıra Tepebaşı Belediyesi Özdilek Sanat Merkezi’nde de, Heykel ve Cam Şaloma kurslarının yanı sıra Flört Şiddeti Farkındalık Atölyesi, İklim Krizinin Ekonomi, Yönetim ve Toplumsal Eşitsizlikler Üzerine Etkileri ve İklim Değişikliği ve Ekonomi başlıklı tek günlük etiğimler düzenlenecek. 

Belediye yetkilileri, kurslar ve eğitimler için online kayıt linkinin, 5 Mart tarihinde, “esktgm” adlı sosyal medya hesaplarından paylaşılacağını belirtti.

Öte yandan kurslar ve tek günlük eğitimlerle ilgili detaylı bilgi almak isteyenler, 0 222 322 18 45 numaralı telefondan yetkililere ulaşabiliyor.