Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri, düzenlenen etkinlikler ile gençleri bir araya getirmeye devam ediyor.

Eskişehir'de Yerel Eşitlik Eylem Planı anlatıldı Eskişehir'de Yerel Eşitlik Eylem Planı anlatıldı

Atölye çalışmaları kapsamında bu kez “Felsefe Buluşması: Kavram Atölyeleri Başlıyor” 29 Ekim Gençlik Merkezi’nde gençler ile buluşacak. “Felsefe Kavramlarına Yolculuk: Birbirimizden Öğrenelim!” ile başlayacak olan atölye için kayıtlar 30 Nisan Pazar günü saat 13.00’te başlayacak.

Gençlik Merkezleri’nden konuya ilişkin yapılan açıklamada gençler atölyeye davet edilirken, “Sizleri felsefi düşüncelerin derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkarmaya davet ediyoruz. 29 Ekim Gençlik Merkezi olarak felsefe temalı kavram atölyeleri düzenliyoruz. Her hafta farklı kavramların tartışılacağı bu atölyeler, düşüncelerimizi keşfetmek ve tartışmak için bir fırsat sunuyor. Atölyemize katılmak için herhangi bir özel bilgiye ihtiyacınız yoktur. Sadece merakınız ve felsefi düşüncelere açık fikirliliğiniz yeterlidir. Felsefi kavramları ele alırken katılımcılarımıza, seçtikleri kavramlar üzerine sunum yapma imkanı da tanınacaktır. Felsefe kavramlarına meraklıysanız Kavram Atölyeleri sizi bekliyor” ifadeleri kullanıldı.

Atölye için online kayıtlar 30 Nisan Pazar günü saat 13.00’te açılacak. Katılımın kontenjanla sınırlı olacağı atölyeler için kayıt yaptırmak isteyen 18 yaş üzerindeki gençler, Gençlik Merkezleri’nin “esktgm” adlı sosyal medya hesaplarını takip edebiliyor.