Fethiye The Bay Beach Hotel Tatil Fırsatı Fethiye The Bay Beach Hotel Tatil Fırsatı

Dünyanın birçok ülkesinde bireysel ve kurumsal yatırımcılara hizmet veren küresel finansal varlık platformu Mamoru, Türkiye’de kripto para borsasının faaliyetlerine başladığını duyurdu.

Dünya çapında 15’ten fazla noktada ofise sahip bir şirket olan Mamoru Digital, 2020 yılında kuruldu ve günümüzde 100 milyon doların üzerinde varlığı yönetiyor. 2021 yılında kripto para borsasının tanıtımını yapan şirket, faaliyet gösterdiği pazarlara Türkiye’yi de ekledi. Blokzinciri alanında güçlü bir arka planı olan şirket, blokzinciri teknolojisini farklı sektörlerde uygulanabilir projelere dönüştürüyor. Halka açık ve özel blokzinciri geliştirme deneyimine sahip şirket, merkezi olmayan mimariye sahip güvenilir kripto para borsasında yatırımcılara hizmet veriyor. Birinci sınıf güvenlik sunan platform, gelişmiş şifreleme altyapısına sahip ve tüm kripto varlıkları koruma altına alıyor. 

Geleneksel finans ve yeni nesil finans arasında bir köprü

‘Kriptoya en kolay erişim’ sloganıyla Türkiye’de faaliyetlerine başlamış olan Mamoru, geleceğin yatırımı olan kripto para alanında ciddi fırsatlar sağlıyor. Stabil bir kripto para borsası deneyimi için, gelişmiş bir web altyapısına sahip şirket, DDOS saldırılarına karşı özel geliştirilmiş bir borsa sunuyor. İleri şifreleme teknolojisi ile tüm kripto varlıkları koruma altına alan Mamoru, bu yönüyle hem bireysel hem de kurumsal yatırımcıların gözdesi konumunda. Blokzinciri teknolojisiyle geleceğin finans ekosistemini inşa etme misyonuna sahip Mamoru, Bitcoin ve Ethereum’un yanı sıra, Ada coin, Polkadot ve Dogecoin gibi kripto paralara yatırım yapmak isteyenlere hitap ediyor. 

Türk lirası ile komisyonsuz kripto para satın alın

Türkiye, 4 milyona yakın kripto para yatırımcısıyla ekosistemin en büyük ülkelerinden biri. Türk yatırımcılara avantajlı bir yatırım ortamı sağlamayı hedefleyen Mamoru, TL ile kripto para satın alma şansı sunuyor. BTC ve Litecoin’e ek olarak önemli altcoin’lerde işlem yapmak isteyenler için, Mamoru sıfır komisyon imkanı sağlıyor. Borsada listelenmiş tüm kripto varlıkların fiyat grafiklerine anında erişim sağlanabilirken, hesap cüzdan adresi üzerinden borsalar ve cüzdanlar arası kripto varlık çekme ve yatırma işlemi de sağlanabiliyor. Komisyonsuz işlem ayrıcalığı ile öne çıkan Mamoru’da, para yatırma ve para çekme işlemleri de hızlı bir şekilde işleniyor. Günlük çekim limiti ise kripto para tarafında 100 BTC, itibari parada ise 2 milyon TL olarak belirlendi. Yüksek çekim Mamoru üzerinden, TL ile komisyonsuz Bitcoin ve altcoin satın almak için, borsanın iPhone ve Android uygulamasını da indirebilirsiniz. Kripto para piyasasına her yerden erişim imkanı sağlayan Mamoru uygulaması için Google Play Store ve App Store bağlantılarını ziyaret edebilirsiniz.