31 Mart’ta gerçekleşecek seçimler öncesinde CHP Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce, emin adımlarla yoluna devam ediyor. İlçe ziyaretleri ve şehir merkezindeki etkinliklerde büyük ilgi gösterilen başkan adayı Ayşe Ünlüce vatandaşların bu ilgisinden son derece memnun olduğunu belirtirken, bu ilgiye her zaman layık olmaya çalışacağını belirtti. Ünlüce, “Bizler için manevi değeri çok büyük olan İnönü, Sivrihisar, Günyüzü gibi ilçelerimizi 31 Mart'ta sosyal belediyecilik ile tanıştıracağız” dedi.

İnönü hak ettiği yere gelecek

Sarıcakaya, Mahmudiye ilçelerinde coşkuyla karşılanan ve ardından vatandaşların yoğun ilgisiyle karşı karşıya kalan ve onların sorunlarını, problemlerini dinleyen Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce’ye İnönü’de sevgi seli vardı. Ünlüce, “Her zaman ilçelerimize eşit hizmet götürmeye çalıştık. Yeni dönemde de hizmetlerimiz devam edecek. Muhtarlarımızın da sorunlarını çok iyi biliyoruz. Teveccüh gösterirseniz sorunları çözmek için çalışmalarımız sürecek. İnönü’yü hak ettiği yere getireceğiz” dedi.

Kurt: 9 yılda bir müze yapmayı beceremediler Kurt: 9 yılda bir müze yapmayı beceremediler

Kadınlarımızı güçlendirdik

Günyüzü adayına destek isteyen Ünlüce Sivrihisar’a geçti. Sivrihisar’da etkinliğe katılan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce “Cumhuriyet'in ve Atatürk'ün izinden giden Sivrihisarlı kadınlarla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyorum. Biliyoruz ki güçlü ve cesaretli kadınlar, güçlü toplumlar yaratır. Kırsalda kadınlarımızı her anlamda güçlendirdik, güçlendirmeye devam edeceğiz. 31 Mart sonrasında hep birlikte bu şehirde örnek çalışmalara imza atacağız. Sivrihisarlı kadınlara yürekten teşekkür ediyorum” dedi.