ASKON genel merkezinden Ali Semih Ünlü’ye destek ziyareti ASKON genel merkezinden Ali Semih Ünlü’ye destek ziyareti

Gazi Süleyman Efe, Kumlubel Mahallesi’nde bulunan evinde aile yakınları tarafından karşılanan Vali Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya Aksoy ile bayramlaştı.

 Ardından Gazi ailesinin ikamet ettiği eve geçen Vali Aksoy ve eşi Hülya Aksoy, aile yakınlarının bayramlarını tebrik etti.

 Vali Aksoy her zaman yanlarında olduklarını ve kapılarının kendilerine sonuna kadar açık olduğunu ifade etti. Gazi evinde aşrı şerif okunup dualar edilmesinin ardından aile bireyleriyle bayramlaşan Vali Aksoy ve eşi Hülya Aksoy ziyaretini sonlandırdı.

 Vali Hüseyin Aksoy’a ziyareti sırasında İl Müftü Yardımcısı Dilaver Şahin ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Orhan Bayrak eşlik etti.

Şehit ailesini ziyaret etti

Öte yandan, Vali Aksoy Şehit Piyade Er Tarık Tarcan’ın ailesinin Ramazan Bayramını kutladı.

Şehit Piyade Er Tarık Tarcan'ın Mamure Mahallesi’nde bulunan baba evini ziyaret ederek şehidin babası Hilmi Tarcan ve annesi Günay Tarcan ile aile yakınlarının bayramını kutladı.

Vali Hüseyin Aksoy şehit ailesi ile bir süre sohbet ederek ‘’Şehit ailelerimizin her zaman yanlarındayız ve kapılarımız kendilerine sonuna kadar açıktır’’ifadelerinde bulundu. Şehit Piyade Er Tarık Tarcan için Kuran’ı Kerim okunup dua edilmesinin ardından aile bireyleriyle bayramlaşan Vali Aksoy ziyaretini sonlandırdı.

Vali Hüseyin Aksoy’a ziyareti sırasında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Orhan Bayrak , İl Müftü Yardımcısı Dilaver Şahin eşlik etti.