Yeni tedbirler gelecek mi? Kabineden kritik toplantı

Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında pazartesi günü yapılacak. Meclis açılışı öncesinde yapılacak son Kabine Toplantısı'nda önemli gündem başlıkları bulunuyor. Koronavirüs salgınına karşı yeni tedbirler gelecek mi? Bu sorunun cevabı bu toplantı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağı açıklama ile belli olacak.

Genel 25.09.2021 - 15:00 25.09.2021 - 15:00

Meclis öncesinde son Kabine Toplantısı Pazartesi günü yapılacak. Kabine Toplantısı'nda önemli gündem maddeleri görüşülecek. Bunların başında koronavirüs salgınına karşı 'yeni tedbirler gelecek mi' sorusu da var. 

Yeni tedbirler gelecek mi?

Bu kapsamda da Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın sunum gerçekleştirilmesi bekleniyor. Özellikle vaka sayısındaki artış, aşılama oranları, tüm bunlarla ilgili bilgileri kabine üyelerine aktarması bekleniyor. Bir yanda grip mevsimi bir yandan koronavirüsle mücadele, bu kapsamda da 'Yeni bir tedbir gelir mi, ya da tedbirlerde bir değişiklik olur mu?' Tüm bunların da Kabine Toplantısı'nda masaya yatırılmasını bekleniyor .

Fahiş fiyatla mücadele 

Önemli başlıklardan biri fahiş fiyatlarla mücadele. Ticaret Bakanlığı'ndan yeni bir adım gelmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da dikkat çektiği 5 büyük zincir market için müfetttişler görevlendirildi. Bu kapsamda da Kabine Toplantısı'nda müfettişlerin yapılacaklarla ilgili de son durumun ele alınmasını bekleniyor. 

Yorumlar
Anket Tümü

Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?

Ankete Katıl
Yükleniyor...
0
.
Namaz Vakitleri
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--
alexa