Şaşırdık mı hayır

Yer, Demirel’in paylaşımı ile ilgili, “Ulaşımın ilerleyen saatlere alınması uygulamasına iktidar partisinin Eskişehir’deki en yetkili kişilerinden birinin yapılan bu düzenlemeyi sosyal medyasında çok düşüncesizce kelimelerle eleştirmesi sonrasında da sözünün arkasında duramayıp silmek zorunda kalması gerçekten garibimize gitti.  Ama her zamanki yorumu yapalım. Şaşırdık mı? Tabiki hayır…

AK Parti Adayının janjanlı seçim beyannamesinde olan bir vaadin seçilmiş Büyükşehir Belediye Başkan adayının da sözü olup derhal uygulamaya geçirilmesini böylesi bir üstün zeka ile yorumlayıp ağır anlam yükleyene ne denilir inanın isim koyamıyoruz” 

Bu hizmeti eleştirmek klinik bir vakadır

Yer şöyle devam etti, “Bu olumsuz ve art niyet ile düşünen zeka sahiplerine hatırlatalım. Bu şehirde okuluna, dersine giden 60 bin öğrenci var,gece vardiyalarında çalışan, işyerlerini geç saatlerdekapatan yada en azından eşine dostuna misafirliğe giden ve taksi tutmaya durumu olmayan insanlarımız var, tabi bu olumsuz yorum sahiplerinin, kibir abidelerinin bunlar aklına gelmez, gelemez.

Bu konuda bir hatırlatmada biz yapalım. Şehrimizdeki üç üniversitemizin kütüphane ve öğrenci ders çalışma alanları 24 saat açık özellikle sınav dönemlerinde buralar oldukça yoğun kullanılan yerler ve bunun şehir içi toplu taşımayla desteklenmesi gerçekten yerinde bir hizmet bu hizmeti eleştirmek ise gerçekten son derece klinik bir vakadır. Buradan bu zihniyete bir kez daha sesleniyorum o kadar duyarlıysanız, bu ülkenin her il ve ilçesine oransız ve sorumsuzca doldurduğunuz davetsiz misafirlere, istilacılara bakın ve onlarla ilgili yorum yazın. Çünkü artık memleketin tavukları bile güvende değil”

Özcan: Elinde hançer olanlarla siyaset yapmayız Özcan: Elinde hançer olanlarla siyaset yapmayız