İlk olarak 1979 yılında Zeki Akmeşe tarafından temellerinin atıldığı Zem Raf Sistemleri aradan geçen 43 yılın ardından edinilen tecrübelerle raf sistemi sektöründe adını duyuruyor. “Zeminden Zirveye” sloganıyla zirveyi hedefleyen ve tecrübeli, profesyonel kadrosuyla günümüzde ağır, orta ve hafif yük raf sistemleri, depolama ekipmanları, raf aksesuarları ve güvenlik aparatları gibi ürünleri üretmektedir. Üretimin yanı sıra istenilen özelliklerde tasarım, proje çizimi gibi hizmetler de veren Zem Raf Sistemleri pek çok projenin altına imza atmaktadır. Çelik raf sistemleri ile adından söz ettiren bu şirket günümüzde çoğu raf sistemlerinin de tedarikçisi olmaktadır.

Zem Raf Sistemleri’nin Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Zem Raf Sistemlerinin öncelikle ürettiği raf sistemlerinin yanı sıra aynı zamanda raf monte etme, raf sistemlerinde oluşabilecek olası arızalanmaların önüne geçmek için raf bakım hizmeti, aynı zamanda teklif edilen ürünü satın alma veya satma gibi hizmetleri vardır. Beğendiğiniz raf modelleri arasından seçim yapıp istediğiniz modeli sipariş edebilir ve Zem Raf sistemleri ekibi tarafından istenilen yere monte edebilirsiniz. 

Arızalanan raf sistemi için Zem Raf sistemleri iletişim numarasından arayabilir ve kendinize bir teknik servisçi çağırabilirsiniz. Şirket, oluşabilecek herhangi arızanın tamiri yapılmasının yanı sıra gösterilen ilgi ve hizmeti de seveceğinizin garantisini vermektedir. Alış-satış hizmetleri de bulunan bu şirkete eğer bir ürün satmak isterseniz veya şirketten bir ürün almak isterseniz belirtilen iletişim numarasından arayabilir, gelen ekibin de tetkikleri sonrası istediğiniz raf sistemi ürününü satabilir veya satın alabilirsiniz.

Zem Raf Ürünleri Nelerdir?

İkinci el hurda alım-satım işiyle iş hayatına atılan Zem Raf sistemleri, günümüzde pek çok ürünü kendisi üretmekte veya tedarik etmektedir. Bu ürünler arasında fabrikalar için kayar raf sistemleri, mekik depo raf sistemleri, soğuk depo raf sistemleri gibi ağır yük raf sistemlerinin yanı sıra kalıp raf sistemleri, kumaş raf sistemleri, çelik raf sistemleri gibi hafif ve orta yük raf sistemleri de vardır. 

Zem Raf Sistemlerinin Ortaklık Ettiği Projeler Nelerdir?

Uzun yıllardır hizmet vermekte olan Zem Raf sistemlerinin altında imzası bulunan projeler hayli fazladır. Aralarında Fenerbahçe Spor Kulübü, Ece Piknik gibi markaların da bulunduğu şirketlere raf sistemleri tayin etmiş ve kendi servis ekibiyle monte işlemlerini gerçekleştirmiştir.