AK Parti, 31 Mart 2024 yerel seçimleri için çalışmalarını hızlandırdı. AK Parti MKYK üyeleri Ali Demirel ile Hasan Basri Yalçın’ın da bulunduğu toplantıda milletvekilleri Fatih Dönmez, Ayşen Gürcan, Nebi Hatipoğlu ve il başkanı Süleyman Reyhan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi. AK Parti Genel Merkezi’ndeki görüşmede adaylıklar için son temayül gerçekleştirildi.

Hatipoğlu: CHP’li belediye hükümetin yatırımlarına engel oluyor Hatipoğlu: CHP’li belediye hükümetin yatırımlarına engel oluyor

Hatipoğlu’ndan açıklama 

Toplantı sonrası açıklama yapan Hatipoğlu “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde Eskişehir için yaptığımız temayül yoklamasını tamamladık. AK Parti olarak, Eskişehir’in gelişimi için durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Hemşehrilerimizin kıymetli desteğiyle Eskişehir’i daha güzel bir geleceğe taşıyacağız” dedi. 

Gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan’da 

Eskişehir’de MHP, AK Parti’nin çıkaracağı adayı destekleyeceği daha önce açıklanırken, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın duyuracağı Eskişehir adaylarının hangi isimler olacağı merakla bekleniyor.