Filistin Haberleri

Filistin haberleri ve güncel Filistin gelişmeleri, Filistin ile ilgili tüm video, Filistin fotoğrafları ve Filistin haberleri Eskişehir Haber, Son Dakika Eskişehir Haberleri - Eskişehir Ekspres sitemizde


Güncel

Direniş Çadırı Platformu üyeleri, gerçekleştirdikleri eylemde, “Aylar boyunca bu meydanlarda toplanarak siyasi iktidardan İsrail’le ticareti kesmesini talep ettik. İşgale, katliama,...

Güncel

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) öğrencileri, ABD üniversitelerindeki Filistin eylemlerine destek olmak ve İsrail'in Gazze'deki saldırılarını protesto etmek için yürüyüş düzenledi.

Güncel

Filistin’e saldırı gerçekleştiren İsrail’e ticari ambargo koyulması gerektiğinin düşünen bir grup, Eskişehir’de eylem gerçekleştirdi.

Güncel

Eskişehir'de İsrail'in Filistin'e yönelik saldırıları, Eskişehir Kardeşlik Platformunca 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü dolayısıyla düzenlenen yürüyüşle protesto edildi.

Güncel

Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde, Filistin’e, Filistinli öğrencilere ve ailelerine destek sağlamak amacıyla hayır panayırı düzenlendi.

Güncel

Eskişehir Uluslararası Öğrenci Platformu'ndaki 300 uluslararası öğrenci, Filistin için yürüyüş düzenledi.

Asayiş

Eskişehir’de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dini değerlere, Filistin’de katledilen bebeklere ve Cumhurbaşkanı’na hakaret ettiği gerekçesiyle yakalanan ve sevk edildiği...

Asayiş

Eskişehir’de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda dini değerlere, Filistin’de katledilen bebeklere ve Cumhurbaşkanı’na hakaret eden şahıs, yurt dışına çıkış yasağı...

Güncel

DİSK Emekli-Sen Eskişehir Şube Başkanı Suat Başaraner “Filistin halkının yanında, siyonizmin ve gericiliğin tam karşısındayız” diye konuştu.

Güncel

Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi Öğrenci Kulüpleri, Öğrenci Merkezi’nde açıklama yaparak İsrail’in Filistinli sivillere yönelik saldırılarını kınadı.