İYİ Parti Odunpazarı İlçe Teşkilatı’nın 3’üncü olağan kongresi, Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Çakırözer'den derneklerin doğalgaz faturaları için çağrı Çakırözer'den derneklerin doğalgaz faturaları için çağrı

Kongreye mevcut ilçe başkanı Zafer Tuna, tek aday olarak katıldı. İl Başkanı Emine Edizgil ve milletvekili Arslan Kabukcuoğlu’nun da bulunduğu kongreye Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt da ziyarette bulundu. Kurt yaptığı kısa teşekkür konuşmasında Millet İttifakı’nın ülkenin geleceğini belirleyeceğini söyledi.

İl Başkanı Emine Edizgil, coşkulu bir konuşma yaparak "Hep birlikte el ele vererek ilçemizi, şehrimizi kaybettiği değerleri yeniden kazandırmak şehrimizde partimizi iktidar yapmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" ifadelerinde bulundu.

Milletvekili Arslan Kabukcuoğlu da önlerinde önemli bir seçim olduğunu belirtti ve birlik ve beraberlik içinde seçime giderek, Türkiye’yi uçurumun kenarından alacaklarını söyledi.

Odunpazarı İlçe Başkanı Zafer Tuna ise başarılı bir çalışma dönemini geride bıraktıklarını belirterek, yeni bir yönetim ve yeni bir heyecanla yollarına devam edeceklerini söyledi.

Kongrede oy kullanan 301 delegenin 266'sının geçerli oyunu alan Zafer Tuna, İYİ Parti Odunpazarı İlçe Başkanlığı görevine seçildi.  

İYİ Parti Odunpazarı İlçe Başkanlığı'nın yeni yönetiminde şu isimler yer alıyor;

Aişe Betül Somer, Aslan Cengiz, Bengisu Kantarcı Hekim, Cemile Erbay, Dilek Buğrul, Durmuş Orhan, Emine Sanıgök, Erdoğan Özak, Evren Özkütük, Fatma Mert, Fatma Varlı, Filiz Kaş, Galip Ünal, Habib Sarıtaş, Halil Döken, Hasan Hüseyin Öğe, Hüseyin Yalıcı, İhsan Dökümtaş, Kadir Ünal, Karani Özgüneşli, Melike Gününi İmrak, Mustafa Diler, Müzeyyen Yücesan, Nihat Ay, Özcan Kelleci, Özlem Ekler, Rıza Konak, Ruveyde Özlem Değirmenci, Tekin Çiftkanat, Tolga Savaş, Yasin Şanal, Zülbiye Böcü.