Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Eskişehir’de yer alan sendika ve meslek odalarını ziyaret ederek başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geliyor. Başkan Kurt son olarak, Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti. Başkan Kurt’u, Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Çiçek, Gazi Çelik, İsmail Hakkı Ördek, Abdurrahman Yüceer, Kadir Ağır ve Eskişehir Ayakkabıcılar Odası Başkanı Akın Yüksel karşıladı. 

Ahmet Ataç projelerini açıklıyor! Tarih belli oldu Ahmet Ataç projelerini açıklıyor! Tarih belli oldu

“Odunpazarı’nda AVM açılmaması, esnaf ve sanatkârların işini kolaylaştırdı”

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında Başkan Kurt, Ekrem Birsen, yönetim kurulu üyeleri ve Yüksel; Eskişehir esnafının sorunları, Eskişehirspor ve 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlere kadar birçok konuda sohbet etti. Başkan Kurt’a ziyareti için teşekkür eden Ekrem Birsen, Başkan Kurt’a Odunpazarı Belediyesi aday adaylığının hayırlı uğurlu olmasını diledi. “Eskişehir hepimizin. Belediyelerin ve sivil toplum kuruluşlarının görevleri Eskişehir’de yaşayanların işini kolaylaştırmak. Sivil toplum kuruluşları ve belediyeler iş birliği içerisinde bugüne kadar Eskişehir halkına en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştı. Bundan sonra da devam edecek” diyen Birsen, esnaf ve sanatkârların Eskişehir’in mihenk taşı olduğunu söyledi. Esnaf ve sanatkârları korumanın, onları ticari olarak yukarı taşımanın belediyelerin de görevi olduğunu vurgulayan Birsen, “Odunpazarı Bölgesinde daha önce alınan kararın, devamını sağladığı için esnaf ve sanatkârlar adına Kazım Kurt’a teşekkür ediyorum. Odunpazarı Bölgemizde esnaf ve sanatkârı zorlayacak bir AVM’nin açılmaması, esnaf ve sanatkarların işini kolaylaştırdı” dedi.

“Odunpazarı birlikte güzel”

Birsen, Yönetim Kurulu Üyeleri; Çiçek, Çelik, Ördek, Yüceer, Ağır ile Yüksel’e ev sahipliği için teşekkür eden Başkan Kurt, “Eskiesnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen ve yönetim kurulu üyelerine sıcak ev sahipliği için teşekkür ederim. Eskişehir’de bulunan diğer sivil toplum kuruluşlarıyla olduğu gibi, Eskiesnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile de iş birliği yapmak istiyoruz. Biz Odunpazarı’nı hemşehrilerimiz ile birlikte yönetiyoruz. Bu katılımcı yönetim anlayışının gelişmesini, büyümesini istiyoruz. Odunpazarı, Eskişehir birlikte güzel” dedi.